Як поміняти папку завантаження. Як вибрати папку для завантажень.

Програми і браузери, які здійснюють закачування з інтернету, як правило, зберігають завантажені файли в папку , виставлену за замовчуванням. У деяких випадках завантажувані файли зручніше зберігати в свою папку , для полегшення класифікації файлів в подальшому. Змінити папку завантаження можна в будь-якому браузері і менеджері завантажень.
Інструкція
1
В менеджері завантажень Download Master папку завантаження можна поміняти двома способами. Перший спосіб полягає в перманентній зміні папки для збереження файлів. Для цього відкрийте вікно програми, зайдіть в пункт "Інструменти" і виберіть команду "Налаштування". У діалоговому вікні налаштувань програми зліва виберіть рядок "Закачування". Потім в правій частині вікна в самому верху змініть поточну папку для збереження файлів (за умовчанням - C: Downloads) на будь-яку другую.Второй спосіб - зміна папки збереження у вікні властивостей закачування, яке відкривається під час її старту . Натиснувши на іконку у вигляді папки з канцелярською кнопкою в дану директорію за замовчуванням будуть зберігатися файли даного типу.
2
Для зміни папки завантаження в браузері Google Chrome натисніть кнопку налаштувань у правому верхньому куті вікна. У меню, виберіть кнопку "Параметри", яка відкриє спеціальну вкладку з параметрами браузера. У лівому сайдбарі даної вкладки натисніть на посилання "Розширені". Поміняти папку завантаження можна натиснувши кнопку "Обзор" навпроти рядка "Розташування завантаження". Також, браузер Google Chrome може кожен раз запитувати місце збереження файлів. Для цього просто поставте галочку напроти відповідного рядка в тому ж вікні. В інших браузерах папка завантаження змінюється за аналогічною схемою.
3
Змінити папку завантаження в клієнті uTorrent також можна відразу після відкриття торрент-файлу. Просто натисніть кнопку "Огляд" і у вікні провідника виберіть відповідну папку для завантаження того чи іншого файлу.
Зверніть увагу
За умовчанням багато програм зберігають завантажувані файли в каталозі C: \ Downloads \, тому, якщо ви впевнені, що закачували файл, але не можете його знайти, обов'язково перегляньте даний каталог.