Як прискорити ріст рослин.

Стимулювати зростання рослин можна створивши їм ідеальні умови для розвитку. Вимоги до догляду у всіх рослин різні, але їх можна розкласти на окремі елементи: ґрунт, полив і освітлення.
Інструкція
1
Перед посадкою рослини поцікавтеся, який грунт воно воліє. Важливо не помилитися на цьому етапі, тому що правильно підібрана грунт - запорука того, що полив та живлення рослини будуть найбільш ефективні. Готові почвосмеси можна придбати в садовому магазині. П зростання про повідомте продавцеві, для якої рослини вам потрібна грунт. А можете змішати її самі. Для цього вам будуть потрібні земля, пісок, торф і перегній. Пропорції залежать від виду рослини і звичайно вказуються в спеціалізованій літературі. Якщо ж їх немає, орієнтуйтеся на опис вимог рослини до грунту: якщо потрібна легка - додайте більше піску, живильної грунт зробить перегній, а торф варто додати для тих рослин, що виростають на вологих місцях.
2
Зверніть увагу на те, як часто і чим ви поливаєте свої рослини. Одна з найбільш роз зростання поранених причин затримки зростання а - постійний перелив. Для рослин краще не долити, ніж перелити. У разі пересушування квітка швидше п зростання про втратить декоративність - зів'яне, поблідне, у листя з'являться сухі кінчики, але коріння не постраждають і після нормалізації режиму поливу рослина швидко повернеться в форму. Постійну си зростання ь переносять лише деякі рослини з болотистих місць або з тропіків. У решти починають підгнивати коріння, рослина недоотримує харчування і, що називається, «сидить». Причина може бути і в воді - не всі рослини згодні на жорстку воду. Наприклад, для ацидофільних рослин (люблячих грунт з кислою реакцією) постійний полив водопровідною водою защелачівает грунт, що призводить до загибелі.
3
Труднощі з освітленням виникають рідко - зазвичай цей аспект враховується при покупці рослини. Якщо ж у вас квітка «горить» або «тягнеться», виходів тільки два - затінити або досветіть. До речі, досветка деколи ефективна в стимулюванні зростання а. Подовжуючи взимку світловий день, можна домогтися того, що квітка не піде у «відпочинок».
Зверніть увагу
Не користуйтесь підгодівлями в період спокою рослини.
Корисна порада
Не забувайте про підгодівлі. Підбирайте їх відповідно до виду рослини і стадією його зростання.