Як зменшити витрату електроенергії. Як зменшити оплату за.

Вартість електроенергії щорічно зростає, і оплата за неї істотно спустошує сімейний бюджет. Щоб заощадити, потрібно зменшити витрата. Існує декілька ефективних способів, які не завдадуть шкоди комфортному проживанню, але помітно скоротять витрати по оплаті за спожиту електрику.
Вам знадобиться
  • - двох або трехтаріфний прилади обліку;
  • - енергозберігаючі лампочки;
  • - чайник-термос;
  • - звичка скрізь вимикати світло і завантажувати пральну і посудомийну машину при максимальному наповненні.
Інструкція
1
Найбільш ефективним способом економії є установка двухтарифні і многоторафних приладів обліку, облік за них проводиться по годинах в залежності від часу доби. Якщо після їх установки використовувати енергоємні прилади під час найбільш дешевого тарифу, це суттєво знизить витрата и по оплаті за електроенергію. Наприклад, пральну, посудомийну машину, праску, прилади для обігріву житла, сушки взуття, слід включати тільки в години найбільш низьку оплату. Таким чином, витрата и по установці самих приладів окупляться протягом 6 місяців.
2
Для додаткової економії, найбільш раціональним вважається запуск енергоємних приладів з повним завантаженням барабана. Це відноситься до пральної і посудомийної машини.
3
Незайвою мірою буде установка в квартирі енергозберігаючих лампочок і вимикання їх відразу в міру того, як необхідність у висвітленні відпала, тобто при виході з кімнати, при перегляді телевізора. Хоча лікарі стверджують, що дивитися телевізор без додаткового освітлення шкідливо для зору. Тому потрібно встановити слабке джерело світла спеціально для перегляду телевізора. Сам телевізор слід відключати відразу, як тільки необхідність перегляду пропала або, йдучи на кухню готувати обід.
4
Комп'ютер, іншу складну побутову техніку, слід відключати від електроживлення відразу після завершення всіх робіт.
5
Додаткову економію електроенергії можна отримати при покупці чайника-термоса, який після нагріву зберігає воду гарячою протягом тривалого часу і для того щоб попити чай або каву, не потрібно додаткового включення електроприладу.
6
Все заходи в сукупності допоможуть скоротити витрата и по оплаті за електрику на 30-40%, що істотно допоможе збереженню сімейного бюджету, який можна витратити на більш потрібні і приємні речі.