Як вибрати веб камеру для комп'ютера. Як вибрати web камеру для skype.

Веб-камера дає величезні переваги при роботі в інтернеті, спілкуванні з друзями і колегами, і в багатьох інших сферах діяльності. Користь веб-камери безсумнівна - питання лише в тому, яку модель вам потрібно вибрати для свого комп'ютера. Серед величезного асортименту різних пропозицій неважко заблукати, і тому вам потрібно зрозуміти, на що звернути увагу при виборі веб-камери.
Інструкція
1
Для початку визначте, для чого вам потрібна веб-камера - для трансляції через мережу подій, що відбуваються в квартирі вашої відсутності; для звичайного мультимедіа-спілкування через Скайп і подібні програми; для зйомки або фотографування, і так далі. Залежно від цього вам доведеться вибирати конкретні параметри камери.
2
Зверніть увагу на зовнішній вигляд камери і її зручність для вашого комп'ютера. Якщо у вас ПК з рідкокристалічним екраном, зручною буде веб-камера зі спеціальною прищіпкою для монітора і гнеться кронштейном. Якщо монітор - звичайний ЕПТ, камера може бути і без прищіпки - її можна просто ставити на монітор.
3
Зверніть увагу на довжину кабелю. Вибираючи камеру для ноутбука, можна не звертати увагу на її довжину. Якщо ж камера вибирається для звичайного комп'ютера, кабель повинен бути досить довгим.
4
Набагато важливіший параметр, ніж зовнішній вигляд - це дозвіл камери. Дозвіл і створює ту якість картинки, яке камера передає на екран. Не вибирайте камеру із занадто слабкими технічними параметрами - якість зображення при цьому буде страждати. Обов'язково дізнайтеся, яке реальний, а не максимальне і збільшене дозвіл камери, яку ви обрали для покупки.
5
Подивіться, чи є в камері режим ручного фокусування, а також зверніть увагу на кількість кадрів в секунду, яке підтримує камера. Якщо це число буде занадто низьким, якість передачі зображення також буде низьким - воно буде «гальмувати» і зависати. Для нормальної відеозв'язку через інтернет вам буде достатньо частоти 30 кадрів в секунду.
6
Також зверніть увагу на те, чи можна міняти в камері настройки зображення - корекцію, корекцію яскравості, баланс білого.
7
Визначте, чи потрібен вам в камері вбудований мікрофон, або ви будете використовувати власний, куплений окремо. Купуючи камеру з вбудованим мікрофоном, переконайтеся, що в ній є система шумозаглушення.
8
І звичайно, найважливіший елемент в покупці - це ціна камери.Для початку підберіть моделі, які підходять вам за всіма технічними характеристиками, а потім порівняйте ціни на них. Порівняно недорога камера може бути не гірше більш дорогої моделі. Камеру для настільного комп'ютера можна купити в межах 600 рублів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YKLc4AUyREg