Як видалити гри з самсунга.

У більшості стільникових телефонів присутні функції, які дозволяють не тільки здійснювати дзвінки і передавати смс, але і забезпечують цікаве проводження вільного часу. Це можливості перегляду відео, прослуховування аудіо і радіо, а також java- ігри . В деяких моделях телефонів сумісного пам'ять для флеш-ігор обмежується не загальною пам'яттю телефону, а пам'яттю, призначеної для ігор. Для того, щоб збільшити її, вам необхідно видалити попередньо встановлені ігри .
Інструкція
1
Видаліть ігри , використовуючи меню телефону. Для цього перейдіть в меню, в якому розташовані java- ігри , і використовуйте кнопки управління файлами для того, щоб видалити стандартні ігри . Якщо вам це не допоможе, переходите до кроку 2.
2
Видаліть ігри , використовуючи синхронізацію з персональним комп'ютером. Для цього вам знадобиться дата кабель, драйвера, а також ПО для синхронізації. Ви можете як виявити все це в комплектації телефону, так і купити на окремому диску. Також, ви можете скачати ПО і драйвера в мережі інтернет.
3
Встановіть драйвера і ПО для синхронізації, після чого підключіть телефон до комп'ютера. Майте на увазі, що необхідно встановити драйвера саме до того, як ви з'єднаєте телефон з комп'ютером. Через програму для синхронізації відкрийте внутрішнє файлове меню телефону і видаліть ігри .
4
У випадку, якщо ви не можете їх видалити, спробуйте замінити ігри файлами, які мають ті ж назви, але важать всього один кілобайт. Таким чином, щодо виконання даного кроку, кожна гра буде важити не триста-чотириста кілобайт, а всього один кілобайт.
5
Якщо жоден з попередніх кроків не увінчався успіхом, перепрошити телефон. Більшість моделей телефонів сумісного мають прошивки, викладені для вільного скачування в мережу інтернет. Їх перевагою перед стандартними є відсутність "зайвих" файлів - заводських ігор, картинок і мелодій. Для того, щоб перепрошити телефон, вам знадобиться спеціальне ПЗ, а також синхронізація телефону з комп'ютером. Якщо ви сумніваєтеся в своїй компетенції, віддайте телефон в сервісний центр.
Після деякого періоду використання мобільного телефону наступає момент, коли його пам'ять переповнюється. Багатьом користувачам особисті дані (наприклад, фотографії) значно потрібніше ігор. Щоб звільнити місце під них, доводиться видаляти гри.
Інструкція
1
Перед видаленням будь-яких ігор переконайтеся, що вони вам дійсно більше не потрібні. Якщо ви плануєте надалі знову їх встановити, знайдіть спосіб зробити їх резервні копії в комп'ютері, або дізнайтеся, де їх можна буде при необхідності знову завантажити.
2
Якщо телефон виконаний на простий платформі, наприклад, Nokia Series 60, а ігри зберігаються в вигляді JAR-файлів на карті пам'яті, видаліть їх, тимчасово переставивши карту в кардрідер, після чого видаливши їх будь-яким диспетчером файлів, наявним на вашому комп'ютері. Перед видаленням при бажанні зробіть резервну копію файлів на жорсткому диску комп'ютера. Якщо диспетчер файлів є в телефоні, карту можна не переставляти, а файли видалити, використовуючи можливості телефону .
3
У випадку, якщо у телефону з простою платформою гри зберігаються у вбудованій пам'яті, а вбудований в нього диспетчер файлів має доступ в папку з іграми, видаліть відповідні файли з його допомогою.
4
При зберіганні ігор в пам'яті телефону і відсутності доступу в папку з ними через вбудований диспетчер файлів виберіть в меню телефону підміню, в якому зберігаються ігри, підведіть курсор до назвою гри, яку необхідно видалити, потім натисніть ліву софт-клавішу, а потім в меню оберіть пункт «Видалити».
5
Деякі телефони володіють можливістю прямого підключення до комп'ютера без використання кардрідера. Одні з них при цьому визначаються як знімні диски, інші вимагають для роботи з файлами спеціалізованого ПЗ. Якщо у вас є така можливість, скористайтеся цим способом. Врахуйте, що в Linux скористатися ним можливо не завжди.
6
В телефону х на платформі Symbian єдиний спосіб коректного видалення ігор як з вбудованої пам'яті, так і з карти, є використання так званого диспетчера додатків. Він знаходиться в підміню під назвою «Засоби». Запустивши його, почекайте (іноді кілька хвилин), поки сформується список додатків. Підведіть курсор до того з них, яке необхідно видалити, потім натисніть клавішу "C". Підтвердіть запит на видалення додатки, і воно віддалиться (це може зайняти ще декілька хвилин). Потім покиньте диспетчер пріложеній.Нікогда не намагайтеся видаляти з такого телефону ігри та програми будь-яким іншим способом.