Як оформити машину на Україну.

Придбання транспортного засобу передбачає його уважне і законне оформлення. Продавець і покупець повинні дотримуватися всіх правил, зібрати необхідний перелік документів і користуватися послугами перевіреного нотаріуса. Перед реєстрацією транспортного засобу на Україна перевірте наявність всієї необхідної документації.
Вам знадобиться
  • - українські паспорти;
  • - техпаспорт автомобіля;
  • - генеральна довіреність (якщо така є).
Інструкція
1
Зніміть автомобіль з обліку. Робити це необхідно тільки за місцем реєстрації. При цьому здійснюється генеральне перевірка транспортного засобу по всіх базах даних. В результаті цієї перевірки виявляються викрадені і арештовані автомобілі.
2
переоформити транспортний засіб. Для початку займіться узаконенням угоди купівлі-продажу. Зробити це можна на біржі, у нотаріуса або в комісійному магазині. Якщо ви вирішили скористатися юридичними послугами автосалону, в якому була здійснена покупка, то в результаті отримання особливої довідки ви стаєте повноправним власником авто.
3
Тепер поставте автомобіль на облік. Зробити це можна виключно за місцем жітельства.Для цього вам знадобляться наступні документи: - паспорт громадянина України; - страховий поліс; - акт оцінки автомобіля, оформлений експертом; - техпаспорт на автомобіль (в ньому мають бути відмітки про зняття автомобіля з обліку та про його продажу).
4
З усіма перерахованими вище документами з'явитеся в МРЕВ ДАІ (неодмінно за місцем проживання). Транспортний засіб має бути оглянуто експертом-трассолог, який перевіряє справжність номерів кузова і двигуна, отже, необхідна присутність автомобіля.Собіраясь поставити автомобіль на облік, пам'ятайте, що вам доведеться витратитися на деякі витрати. Це: - оплата 3% від вартості автомобіля в пенсійний фонд; - транспортний збір; - послуги ДАІ.
Зверніть увагу
При втраті номерного знака відновити його буде реально, але це зажадає багато тимчасових і фінансових витрат.
Корисна порада
Коли ви пишіть заяву про взяття автомобіля на облік, впишіть в техпаспорт ще декілька чоловік (потім не доведеться витрачати час на оформлення довіреності).