Як пов'язати яблуко.

В'язані фрукти та овочі неїстівні, але зате на відміну від справжніх фруктів, вони можуть довгі роки прикрашати ваші в'язані вироби і можуть стати стильними інтер'єрними аксесуарами, які зроблять оригінальніше і яскравіше будь-яку кухню або вітальню. Навчитися в'язати фрукти гачком дуже просто - ви можете спробувати створити свій перший в'язаний фрукт на прикладі простого яблука.
Вам знадобиться
  • - пряжа,
  • - гачок,
  • - синтепон,
  • - голка,
  • - коричнева нитка.
Інструкція
1
Виберіть колір пряжі для майбутнього яблука, а потім оберніть кінчик робочої нитки навколо пальця лівої руки і зафіксуйте колечко, а потім зніміть його гачком. Закріпіть на гачку початкову петлю. Наберіть гачком ланцюжок з повітряних петель, замкніть її в кільце, після чого обв'яжіть її по колу шістьма стовпчиками без накиду.
2
Зв'язавши перший ряд, переходите до другого ряду. Пров'яжіть по два стовпчики без накиду в кожен стовпчик попереднього ряду, а в третьому ряду пров'яжіть в кожен стовпчик попереднього ряду по одному стовпчику без накиду.
3
На четвертому ряду починайте додавати петлі, пров'язуючи по два стовпчики без накиду над кожним другим стовпчиком попереднього ряду. Подальший ряд в'яжіть, не додаючи петлі, а починаючи з шостого ряду, в'яжіть над кожним третім стовпчиком попереднього ряду по два стовпчики без накиду.
4
Сьомий ряд пров'яжіть без надбавок, а в восьмому ряду пров'язуйте по два стовпчики без накиду в кожен четвертий стовпчик попереднього ряду. В дев'ятому ряду пров'язуйте по два стовпчики в кожен п'ятий стовпчик попереднього ряду.
5
Десятий ряд в'яжіть без надбавок, в одинадцятому пров'язуйте по два стовпчики в кожному шостому стовпчику попереднього ряду, а ряди 12-18 знову в'яжіть без надбавок. У 19 ряду починайте робити убавленія - пров'язуйте разом кожен шостий і сьомий стовпчики, а потім робіть убавленія через ряд.
6
Подальший ряд в'яжіть без убавленій, а потім починайте провязивать разом спочатку кожен п'ятий і шостий стовпчики, четвертий і п'ятий, і так довяжіте до кінця, поки не замкне фігурку, пров'язуючи разом кожен перший і другий стовпчики без накиду.
7
Стягніть разом залишилися петлі, і при бажанні заповніть яблуко синтепоном. Прошийте яблуко наскрізь щільною коричневою ниткою за допомогою голки, вишийте маленький хрестик на нижній його стороні, а потім зв'яжіть держак з п'яти повітряних петель, пов'язаних коричневою ниткою.