Як погладити дублянку.

З настанням зимового сезону у багатьох з нас виникає резонне питання - яким чином можна привести в порядок дублянку ? Як позбутися від помятостей, що з'явилися за час зберігання?
Інструкція
1
Найбільш простий спосіб розгладити помятости на дублянці - дати їй час отвісеться на вішалці. До такого варіанту варто вдаватися лише в тому випадку, якщо зимовий одяг зберігалася в складеному вигляді. Не забувайте, що для того, щоб дублянка отвіселась, одного-двох днів буде недостатньо: адже вона виготовлена з товстого матеріалу.
2
Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні достатній час, то відразу переходите до другого способу. Повісьте дублянку на вішалку і віднесіть у ванну кімнату. Щільно закрийте двері і включіть гарячу воду. Через десять-двадцять хвилин дублянка пропариться, завдяки чому дуже швидко випрямиться. При цьому не забувайте уважно стежити за тим, щоб на неї не потрапила вода.
3
Скористайтеся ручним пароутворювачем, якщо він у вас є. Цей пристрій допоможе розпрямити окремі ділянки на рукавах або спині. Увімкніть парообразователь і направте в сторону помятости. Утримуйте пристрій хвилин п'ятнадцять-двадцять на відстані десяти сантиметрів. Головне - слідкуйте за тим, щоб на поверхні матеріалу не накопичувався конденсат, він може нашкодити дублянці.
4
Можна скористатися праскою з функцією утворення пари. Використовувати його слід тим же чином, що й парообразователь.
5
Спробуйте пропрасувати дублянку праскою через спеціальну обгортковий папір. Це слід робити при мінімальній температурі нагріву і з виключеною функцією пароутворення.
6
Якщо ви хочете позбавити себе від безлічі проблем і необхідності ламати голову над тим, як погладити дублянку і не нанести їй шкоди - скористайтеся послугами хімчистки. У цьому закладі не тільки зможуть погладити дублянку , але також очистять її від забруднень. Правда, дана послуга коштуватиме вельми недешево.
7
Щоб надалі уникати необхідності гладити верхній одяг, намагайтеся доглядати за нею і зберігати належним чином. Наприклад, дублянку можна повісити в шафу, попередньо впевнившись, що ніякі дільниці не зам'яті. Можете додатково загорнути її в целофан для захисту від пилу і потрапляння стороннього бруду.