Як підбирати перевірочні слова.

Одна зі складових, яка дозволить вам зробити кар'єру, стати успішною людиною - це вміння правильно викладати свої думки і грамотно писати. Але от як навчитися перевіряти правильність написаного? Як підбирати перевірочні слова ?
Інструкція
1
Необхідність підбору перевірочних слів виникає в тому випадку, якщо голосний або приголосний знаходиться в слабкій позиції, тобто написання не відповідає вимові. В цьому і полягає складність вивчення російської мови.
2
Голосний знаходиться в слабкій позиції в ненаголошеній положенні. Отже, щоб перевірити написання ненаголошеного голосного в корені слова , ви повинні змінити його форму або підібрати однокореневі слова таким чином, щоб голосний опинився в сильній позиції, тобто під наголосом. Наприклад, в слові "містечко" потрібно перевірити написання гласною в корені. Змініть форму слова . Таким чином, якщо ви звернете увагу, то в слові "місце" голосний звук у корені вже чується чітко, і ви можете сміливо писати в слові "містечко" букву "е".
3
В деяких слова х з ненаголошеними голосними в корені не можна перевірити написання шляхом підбору перевірочних слів. В цьому звертатися за підказкою до орфографическому слова рю. Такі написання необхідно запам'ятовувати.
4
Якщо ви сумніваєтеся в написанні приголосного в корені, то також потрібно підбирати перевірочні слова . Це можна зробити, як і у випадку з голосними, підбираючи однокореневі слова або змінюючи граматичну форму таким чином, щоб після приголосного стояв голосний. Це сильна позиція для погоджується. Наприклад, вам потрібно перевірити написання приголосного в корені в слові "чесний". Змінюйте форму слова . Це можна зробити, вживши прикметник в короткій формі. Ви підберете слово "чесний", яке і буде перевірочним, так як буква "т" в ньому чується чітко.
5
Знайте, що не всі написання приголосних можна перевірити, підбираючи перевірочні слова . В деяких випадках вам доведеться знову зазирнути в орфографічний слова рь. Наприклад, слово "сходи" не можна перевірити за допомогою перевірочних слів. Його написання необхідно запам'ятати.