Як вижити в чужому місті. провести час в чужому місті.

У кожної людини періодично виникає бажання кинути все і відправитися підкорювати місто своєї мрії, однак страх є стримуючим фактором. Однак вижити в чужому місті не так неможливо, як здається на перший погляд.
Вам знадобиться
  • - гроші;
  • - інтернет;
  • - місцева сім-карта;
  • - газета безкоштовних оголошень.
Інструкція
1
Ретельно продумайте, що ви візьмете з собою в незнайоме місто. Всі ваші речі необхідно укласти в дві сумки, максимум - у дві сумки і рюкзак. На більшу кількість багажу у вас просто не вистачить рук. Не варто тягнути з собою кавоварку, мікрохвильову піч і улюблений бабусин сервіз. Всі ці речі ви зможете придбати на своєму новому місці проживання. Краще всього, якщо ви продасте накопичене багатство перед від'їздом. Гроші в незнайомому місті вам точно знадобляться.
2
Першим ділом по приїзду підключіться до місцевого стільникового зв'язку. У найближчі дні вам доведеться активно користуватися мобільним телефоном - це і пошуки квартири, і пошуки роботи. Місцевий зв'язок значно заощадить вам кошти.
3
Потрапивши в інше місто, відразу ж почніть шукати собі житло. У цьому вам допоможуть газети безкоштовних оголошень, або скористайтеся послугами інтернет-кафе і перегляньте, що з нерухомості пропонують на спеціальних сайтах. Не прагніть відразу ж зняти квартиру на тривалий термін, адже ви ще не знаєте, яку зарплату ви будете отримувати, і де буде знаходитися ваш офіс - може виявитися, що вам доведеться їздити туди через усе місто. Найкраще для початку обмежитися кімнатою строком на один - два місяці.
4
Після того, як ви розібралися з житлом, відразу ж починайте шукати роботу. Не варто відкладати пошуки через те, що ви хочете відвідати музеї та розглянути пам'ятки нового міста - ви встигнете зробити це в перервах між співбесідами і на вихідних. На наступний день після вашого приїзду сходіть в інтернет-кафе, скористайтеся сайтом, де розміщуються вакансії, і розішліть потенційним роботодавцям ваше резюме.
5
Щоб зажити цікавою, повноцінним життям у новому місті , вам необхідні друзі, з якими ви зможете приємно проводити вільний час. Тому намагайтеся на вихідних відвідувати цікаві для вас заходи, переглядайте місцеві форуми, де ви зможете знайти собі приятелів за інтересами.
Життя в мегаполісі часом схожа на жорстоку боротьбу за виживання і збереження своєї людської гідності. Постійні стреси, пов'язані з роботою, соціологічним оточенням, кримінальною ситуацією підривають здоров'я і негативно позначаються на психоемоційному стані людини. Робота над собою, правильна організація життя і ставлення до оточуючих допоможуть вижити вам у великій місті .
Інструкція
1
Намагайтеся не замикатися в собі і не боятися нових знайомств. Проблема відносин у великому місті полягає в замкнутості людей, що породжує постійну тривогу (незнайома людина потенційно для вас небезпечний). Ви переїхали на нову квартиру? Купуйте смачний пиріг і вирушайте знайомитися з сусідами. Напевно хтось з них виявиться добродушним і товариською людиною і заведе з вами дружбу, а також розповість про інші сусідах, особливостях проживання в цьому будинку, про найближчих магазинах і так далі.
2
Якщо є можливість вибрати місце проживання, зверніть увагу на тихі і озеленені квартали. Нехай вони і знаходяться далі від центру міста, зате ви зможете по достоїнству оцінити спокій і тишу після важкого робочого дня.
3
Найчастіше вибирайтеся на прогулянки за місто. Не сидіть у вихідні дні вдома перед телевізором. Намагайтеся планувати свій відпочинок так, щоб він був активним, корисним для здоров'я, відкривав можливість спілкування та нових знайомств. Повноцінний відпочинок позитивно налаштує вас на робочий тиждень. Якщо на вулиці погана погода - не біда. Почитайте афішу найближчих заходів і обов'язково відвідайте одне з них. Сходіть на нову кінопрем'єру, подивіться виставку в музеї, або побувайте на книжковому ярмарку.
4
Займайтеся добрими справами. Це може бути допомога одинокій старенькій, яка проживає з вами по сусідству. Або участь у волонтерській організації. Такі заняття корисні для духовного стану, не дозволяють озлобитися.
5
Вмійте розслаблятися після робочого дня. Телевізор тут має бути на останньому місці. Виберіть для себе більш приємний і корисний спосіб. Прогуляйтеся після роботи, почитайте цікаву книгу, зайдіть у гості до друзів, або запишіться в який-небудь клуб за інтересами, де його учасники регулярно влаштовують спільний відпочинок або заняття. Якщо ж ви втомилися від суспільства людей і хочете побути на самоті, організуйте собі ванну з ароматним маслом і свічками, включіть релаксуючу музику і влаштуйтеся зручно під теплим пледом.
6
Приділяйте належну увагу здоровому способу життя. Правильно харчуйтеся, влаштовуйте ранкові пробіжки, загартовувати. Відмовтеся від шкідливих звичок, не знімайте стрес за допомогою сигарети або бокальчика вина. Це може стати звичкою і завдати серйозної шкоди вашому здоров'ю. Намагаєтеся жити у злагоді зі своїм організмом і душею, і всі неприємності і стреси будуть обходити вас стороною.