Як видалити рідні мелодії.

Більшість телефонів в даний час оснащені флеш-картами, які дозволяють збільшити ємність телефону в залежності від потужності конкретної моделі та карт пам'яті, які існують на даний момент. У разі ж, якщо телефон не підтримує карти пам'яті, питання зайвих мегабайтів може бути досить-таки критичним. Видалення встановлених ігор і мелодій дозволить звільнити вам пару-трійку зайвих мегабайт. Для того, щоб видалити рідні мелодії, скористайтеся одним з нескладних варіантів.
Інструкція
1
Видаліть рідні мелодії, використовуючи меню телефону. Для цього зайдіть в розділ, в якому вони розташовані, після чого використовуйте кнопки управління файлів для видалення. У разі, якщо видалити файли не виходить, переходите до наступного кроку.
2
Синхронізація телефону з комп'ютером. Встановіть драйвера для телефону і програмне забезпечення для синхронізації на комп'ютер, після чого підключіть телефон до комп'ютера, використовуючи дата кабель. Обов'язково встановіть драйвера до підключення телефону до комп'ютера. Ви можете використовувати або інсталяційний диск і дата кабель, що додаються до телефону, або купити їх окремо. Запустіть ПЗ, після чого відкрийте з комп'ютера то меню, в якому знаходяться потрібні вам файли. Видаліть їх.
3
Ви також можете спробувати замінити мелодії файлами меншого розміру. Деякі моделі телефонів не дозволяють видалити мелодії навіть з комп'ютера, але дозволяють замінити їх на файли меншого розміру. Створіть файли з іменами, ідентичними назвам мелодій і скопіюйте їх, замінивши початкові.
4
У випадку, якщо попередні методи зазнали невдачі, використовуйте перепрошивку. У більшості випадків, в мережі інтернет можна з легкістю знайти прошивку для вашого телефону без непотрібних файлів, таких як заводські мелодії, ігри та картинки. Використовуйте спеціалізоване програмне забезпечення для того, щоб перепрошити телефон, у випадку ж якщо ви сумніваєтеся у своїй компетенції, не ризикуйте і передайте телефон у сервісний центр.