Як видалити папку, якщо вона не видаляється. не видаляються папка Як видалити.

Напевно, ви не раз стикалися в процесі роботи з комп'ютером з неможливістю видалити ті або інші папки та файли. Система при спробі видалити папку стверджує, що вона використовується іншою програмою і не може бути видалена. Як впоратися з цією ситуацією і видалити непотрібні матеріали?
Інструкція
1
Для початку перезавантажте комп'ютер - можливо, папка дійсно була зайнята якимось процесом, і перезавантаження вирішить цю проблему.Также перевірте, чи не встановлена в дану папку будь-яка програма, з якою ви працюєте, і яка є запущеною , і перевірте, чи немає у властивостях папки шифрування даних. Також папка не повинна носити ім'я системної папки.
2
Не забудьте зробити планову перевірку на віруси - деякі віруси блокують папки та файли і захищають їх від видалення.
3
Якщо всі вищевказані дії не привели до успіху, відкрийте папку з файлом, який не видаляються. Зайдіть у властивості папки в розділі «Сервіс» та відкрийте вкладку «Вид». Перевірте, чи є галочка на пункті «Використовувати простий спільний доступ до файлів». Якщо вона є - зніміть її, натисніть ОК і закрийте властивості. Після цього клацніть на файлі правою кнопкою миші і викличте властивості. У вкладці «Безпека» відкрийте «Додатково» і зніміть всі галочки на пунктах читання і виконання. Спробуйте тепер видалити заблокований файл.
4
Також вам може допомогти хороший провідник Total Commander, що відображає заблоковані файли і папки. Якщо ви знайшли зашифрований файл, натисніть Ctrl + Alt + Delete і в процесах подивіться, чи немає там чогось, що збігається з назвою заблокованого файлу. Якщо процес знайдений - зупиніть його і видаліть файл.
5
Якщо всі ці способи ні до чого не привели, використовуйте останній і найбільш надійний спосіб видалення папок і файлів - скачайте і встановіть програму Unlocker. Ця програма дозволить вам видаляти навіть заблоковані файли і папки, а також перейменовувати їх, переміщати і совешаемое інші операції. Після того, як ви встановите програму, клацніть правою кнопкою миші по теці або файлу, які треба видалити. Ви побачите в контекстному меню що з'явився значок Unlocker - клацніть його, розблокуйте файл у вікні, і видаліть його.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GmGrOqDRh1Y