Як зменшити сальні залози.

Збільшена функція сальних залоз називається себореєю. При цьому захворюванні не тільки підвищена функція сальних залоз, а й змінений хімічний склад шкірного сала. Виникає це захворювання при порушеному в організмі гормональному рівновазі, часто в період статевого дозрівання. Відхилення в секреті, який знаходиться в сальних залозах, пригнічують його бактерицидні властивості. Це створює сприятливі умови розмноженню в сальних залозах патогенної мікрофлори і їх збільшення.
Вам знадобиться
  • - хвощ польовий;
  • - корінь лопуха;
  • - молочна сироватка;
  • - календула;
  • - репейничек;
  • - фіалка триколірна;
  • - череда.
Інструкція
1
Для зменшення сальних залоз рекомендується застосовувати відвар хвоща польового, який містить у великій кількості сполуки кремнію. Кремній відіграє особливу роль у підтримці функцій сполучної тканини, шкіри, кровоносних судин. Для приготування відвару візьміть 1 столову ложку подрібненої трави, залийте склянкою окропу і варіть в закритому посуді 20 хвилин. Потім остудіть і процідіть. Прикладайте примочки до розширених залозам на 15-20 хвилин три рази на день.
2
Корисно одночасно з примочками приймати всередину відвар кореня лопуха. 2 столових ложки подрібненого кореня лопуха залийте півлітра окропу і варіть на повільному вогні не менше 20 хвилин. Настоюйте протягом ночі, потім процідіть і розділіть на 4 частини. Пийте 4 рази на день у проміжках між прийомом їжі.
3
Благотворно діє на сальні залози примочки з молочною сироваткою. Намочіть марлю, складену в 4 ряди, в сироватці і прикладіть на ділянки шкіри, які потребують лікування. Примочки тримаєте не менше 2 годин щодня. Курс лікування - один місяць. Після зняття примочки обполосніть шкіру настоєм календули (чайна ложка на склянку окропу).
4
При лікуванні сироваткою рекомендується приймати всередину наступний збір. Візьміть в рівних частинах репейничек, фіалку триколірну, череду, подрібніть і змішайте. 2 столові ложки рослинної збору залийте півлітра окропу і кип'ятіть на слабкому вогні 5 хвилин. Настоюйте протягом ночі, процідіть і приймайте? склянки тричі на день до їди.
Зверніть увагу
Слід пам'ятати, що без дотримання гігієнічного та дієтичного режиму, практично, неможливо нормалізувати сальні залози.
Корисна порада
При хворобі сальних залоз дуже важливо не допускати запори, не слід наїдатися на ніч, рекомендується обмежити споживання вуглеводів і жирів.