Як зробити фотографії овальними.

Іноді власникам фотоапаратів хочеться зробити фотографії незвичайними, відмінними від нудного прямокутного стандарту. Завдяки можливостям фотошопа цілком можливо зробити фотографію овальної, круглої або будь-який інший довільної форми.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop, фотографія
Інструкція
1
Відкрийте фотографію. Натисніть клавішу з латинською літерою M. В активному віконці на панелі інструментів розкрийте список і вибирайте Elliptical Marquee Tool. Створіть овальне виділення навколо головних об'єктів зображення.
2
Щоб змістити виділення або змінити його розміри, в головному меню вибирайте пункти Select і Transform Selection. Встановіть виділення так, щоб об'єкти знаходилися в центрі.
3
Тепер вам потрібно скопіювати виділення в буфер. Для цього в головному меню вибирайте пункти Edit і Copy, або натисніть клавіші Ctrl + C. Відкрийте новий документ (File, New). У віконці Background Contents зі списку вибирайте властивість Transparent. На панелі шарів натисніть на другу праворуч кнопку Create a new layer і вставте виділений об'єкт Ctrl + V. Можете також в головному меню вибрати пункти Edit і Paste.
4
Тепер потрібно збільшити розміри основи. У головному меню зайдіть в Image і Canvas Size. У вікні New Size введіть по 3 см для ширини і висоти основи.
5
Додайте новий шар між фоном і зображенням і назвіть його «Рамка». На панелі інструментів вибирайте еліптичне виділення і зробіть овал навколо фотографії такого розміру, ніби ви підбираєте рамку для фотографії . Встановіть колір для цієї рамки за вашим смаком і залийте виділення за допомогою інструменту Paint Bucket Tool.
6
Зніміть виділення Ctrl + D. Клацніть 2 рази по іконці шару «Рамка», щоб увійти в діалогове вікно Layer Style. Для Drop Shadow встановіть Angle = 155 град. У вікні властивостей Bevel and Emboss поставте значення, як на малюнку, і відзначте прапорцем опцію Contour.
Корисна порада
Для того, щоб зробити рамку барвистою, ви можете в настройках Layer Style вибрати установки для опцій Gadient Overlay і Pattern Overlay.