Як захистити автомобіль від корозії.

Купуючи автомобіль , ми розраховуємо, що він довгий час прослужить нам вірою і правдою. На жаль, як і будь-яке інше виріб з металу, автомобіль схильний корозії. Тому він потребує антикорозійного обробці.
Інструкція
1
Нові автомобілі, як правило, вже оброблені антикорозійним захистом на заводі, але додаткова обробка не завадить і їм. Корозія машини має свої особливі властивості. Різні ділянки автомобіля іржавіють з різною швидкістю. Одне зі слабких місць - це зварні шви. Особливості зварювання такі, що в швах завжди є мікротріщини, куди і проникає волога. Вібрація автомобіля, перепади температур, все це призводить до розширення мікротріщин і появі корозії. Захистіть всі зварювальні шви, від попадання вологи.
2
Автомобільний кузов має безліч прихованих порожнин (лонжерони, пороги, двері. Ці місця погано вентилюються, в них постійно потрапляє волога і бруд. Ці чинники сприятливо впливають на розвиток корозії, а прихованість від людського погляду не дозволяє виявити іржу вчасно. Ці деталі автомобіля завжди потребують додаткової антикорозійної обробці. Дані порожнини можна обробити рідким антикорозійним складом, т.к. густим обробляти приховані місця дуже важко.
3
Днище автомобіля і колісні арки сильно схильні корозії через постійного контакту з вологою, брудом і реагентами. Днище автомобіля захищають спеціальними мастиками, а колісні арки пластмасовими подкрилкамі.
4
Корозії позичена абсолютно всі автомобілі, навіть оцинковані. Захистити автомобіль від появи іржі в ваших сілах.Старайтесь частіше мити і полірувати свій автомобіль , особливо взимку, коли на дороги посипають антиожеледними реагентами.
5
Намагайтеся не залишати свого залізного друга надовго без руху, т.к. при їзді автомобіль продувається вітром і сохне.
Корисна порада
Взимку на підкрилки і порогах автомобіля накопичується сніжна каша. Не лінуйтеся очищати її, коли ставите автомобіль в гараж або на стоянку. Снігова маса також містить реагенти і, якщо її не очищати, іржа може з'явитися набагато швидше.