Як назвати дитину, народжену в червні. Які імена для народжених у червні.

Питання про те, як назвати малюка, постає перед батьками ще до його народження. Немає жодної родини, яка за один день визначилася, як зватимуть новонародженого. Як же назвати дитину, яка народилася в прекрасний літній місяць - червень?
Інструкція
1
На вибір імені впливає багато факторів, деякі - це час року і місяць, коли народилася дитина. Діти, народжені влітку, відрізняються відвагою, активністю і гордістю. У житті вони легко йдуть на ризик. Також вони дуже вразливі. Такі дітки володіють м'яким характером, через що з легкістю піддаються зовнішньому впливу.
2
Діти, чий день народження випав на червень, дуже ранимі і обережні у своїх діях. Вони відрізняються неймовірною відвагою і цілеспрямованістю.
3
Імена "літнім діткам" можна давати абсолютно будь-які. Тільки пам'ятайте, ім'я дитині дається на все життя, думайте про майбутнє вашого малюка. Подивіться, як буде поєднуватися обране ім'я з по батькові та прізвищем.
4
Дитину можна називати по святцях. Для цього придбайте церковний календар, в ньому всі імена розписані по числах. У давнину, при хрещенні, немовляті давали ім'я, відмінне від того, як його назвали батьки. Це ім'я трималося в секреті від сторонніх. А ім'ям, яким нарекли мама і тато, називали в повсякденному житті. Тільки врахуйте, багато імені з святцев застаріли.
5
Як стверджують психологи, ім'я впливає на формування темпераменту і характеру дитини. Імена, в яких присутня буква "Р", сприяють формуванню наполегливого і навіть сильного характеру.
6
Не варто називати крихітку на честь померлих бабусь чи дідусів - це накладе не найприємніший відбиток на життя вашої дитини. Він може успадкувати не тільки позитивні якості родича, але і негативні.
7
Часто трапляється так, що батьки вже придумали ім'я малюку до його народження, а коли він з'являється на світ вони розуміють, що це ім'я йому зовсім не підходить. А підходить абсолютно інше. У цьому випадку говорять, що ім'я саме знайшло свого володаря.
8
Для хлопчиків, народжених у червні, чудово підійдуть імена: Роман, Олександр, Іван, Микита, Дмитро, Сергій. Для дівчаток - Олена, Уляна, Валерія. Тим більше ці імена збігаються зі святцами на цей місяць.
Корисна порада
Хлопчикам, народжений влітку, треба давати мужні імена, тоді в житті вони будуть впевненіше. Дівчаткам - м'які та ніжні імена, які красиво звучать.