Як вибрати вінчестер.

Хоча б раз у своєму житті кожен користувач ПК оновлює комплектуючі свого комп'ютера - і це оновлення часто вимагає покупки нового вінчестера, або жорсткого диска - основного сховища всіх ваших даних та інформації, без якого комп'ютер не працюватиме. У цій статті ми розповімо, як правильно вибирати вінчестер.
Інструкція
1
Не женіться за дешевизною - два однакових за обсягом жорстких диска можуть відрізнятися в ціні не тільки через престиж виробника, а й через якість щільності запису і кількості пластин з магнітним покриттям. Вибирайте вінчестер з меншою кількістю пластин - він володіє більшою щільністю запису і більшою швидкістю передачі даних, а значить - він працюватиме швидше, бесшумнее, не буде сильно грітися і не буде сповільнювати роботу комп'ютера.
2
Також при виборі вінчестера зверніть увагу на швидкість обертання накопичувача. Чим вище кількість оборотів в секунду - тим вище швидкість передачі даних, зменшується час затримки, і тим швидше буде працювати ваш вінчестер. У занадто швидкого вінчестера є й недоліки - термін його служби набагато нижче, так як раніше настає знос. Якщо ви не працюєте в додатках, що вимагають максимум ресурсів комп'ютера, вам не потрібен занадто швидкий жорсткий диск. Досить буде придбати вінчестер з середньою швидкістю оборотів диска в секунду.
3
Потім вам потрібно вибрати, якою інтерфейсі буде побудований вінчестер - SATA або IDE. Для нових материнських плат оптимальніше вибирати SATA-вінчестер, для більш старих - IDE.
4
Нарешті, виберіть виробника вінчестера з тих, які підійдуть під вибрані вище параметри. Серйозної різниці між виробниками при відповідності технічним характеристикам, які вам потрібні, не буде - основна різниця полягає в гарантійному терміні, надійності і ціні. Дізнайтеся, які вінчестери найрідше вимагають гарантійного ремонту і наскільки різняться ціни на диски різних виробників.