Як вирізати в Фотошопі і зберегти вирізане. Як зберегти вирізання частина в фотошопі.

При створенні колажів в фотошопі часто доводиться вирізати окремі фрагменти і переносити їх на інше зображення. Необхідно робити це так, щоб перенесені об'єкти органічно вписалися в новий малюнок і не справляли враження чужорідних елементів.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop, фотографія
Інструкція
1
Натисніть клавішу L. На панелі інструментів аківізіруется віконце, в якому ви можете вибрати один з інструментів групи Lasso.
2
Polygonal Lasso підходить для виділення об'єктів з ламаними контурами. За допомогою Lasso Tool об'єкт виділяється вручну. Наведіть курсор на контур об'єкта, натисніть ліву кнопку миші і, не відпускаючи, обведіть весь об'єкт. Коли контур замкнеться, відпустіть клавішу - об'єкт буде виділено. Якщо помилково ви відзначите непотрібний ділянку, натисніть клавішу Backspace для скасування неправильних дій.
3
Magnetic Lasso аналізує різницю кольорів основного контуру і фону і як би «прилипає» до силуету об'єкта. На панелі властивостей задайте наступні параметри: - Feather - розмитість виділення, в пікселях- Width - ширину смуги, яку буде аналізувати інструмент, щоб відрізнити об'єкт від фона- Edge Contrast - різницю колірного тону між об'єктом і фоном, в процентах- Frequency - частоту, з якою інструмент буде «чіплятися» за зображення.
4
Наведіть курсор на об'єкт і натисніть ліву кнопку миші, щоб задати інструменту початкові дані. Потім відпустіть клавішу і ведіть курсор по контуру. Якщо на якійсь ділянці кольору фону та об'єкта дуже близькі, знову наведіть курсор на об'єкт і натисніть на ліву клавішу, щоб задати нові параметри. Якщо зазначеним виявився ділянку фону, натискайте на клавішу Backspace, щоб скасувати помилкові кроки. Щоб завершити процес, двічі клацніть лівою клавішею миші.
5
Ще один спосіб виділення об'єкта - режим швидкої маски. Натисніть клавішу Q і вибирайте кнопку Edit in Quick Mask Mode. Кольори переднього плану і фону на палітрі інструментів повинні бути встановлені за замовчуванням, для цього натисніть клавішу D. Вибирайте жорстку кисть і починайте зафарбовувати об'єкт на зображенні. Якщо ви захопили зайвий ділянку, поміняйте місцями чорний і білий квадратики на панелі інструментів і білої пензлем видаліть маску. Після того, як закрасите весь об'єкт, знову натисніть на клавішу Q - таким чином ви повернетеся в стандартний режим. Виділено буде все зображення навколо вашого об'єкта. У головному меню вибирайте Select і Inverse. Після цього виділення перейде на об'єкт.
6
Після того, як ви виділили частину зображення тим чи іншим способом, вам необхідно зберегти його в буфер пам'яті. Якщо ви хочете видалити фрагмент із зображення, натисніть клавіші Ctrl + X або в головному меню вибирайте пункти Edit і Cut. Якщо ж потрібно просто скопіювати об'єкт, скористайтеся комбінацією Ctrl + V - зображення не зміниться, а в пам'яті програми збережеться копія виділеного фрагмента.Еслі потрібно, відкрийте нове зображення і додайте туди скопійований об'єкт за допомогою клавіш Ctrl + C.