Як заповнювати анкети з влаштування на роботу. анкета для ecnhjqcnf yf hf, jne.

Якщо ви шукайте роботу , напевно у вас є резюме. Але деякі роботодавці перед особовим співбесідою просять кандидата безпосередньо перед співбесідою заповнити та анкету. Звичайно, потрібно вміти робити це грамотно.
Інструкція
1
Спочатку прочитайте всі питання анкети. Якщо є схожі (це робиться з метою отримання більш достовірної інформації), дайте відповідь спочатку на них. Звичайно, треба дати правдиву і ідентичну інформацію.
2
Зазвичай першими йдуть питання про паспортні дані. Не відповідайте на них по пам'яті, спишіть всі з документа.
3
Чи не пропускайте жодного питання, відповідайте на все. Якщо якесь питання здається вам складним, дайте відповідь на нього в самому кінці заповнення анкети. Ніколи не пишіть неправду. Практично всі ваші відповіді можна легко перевірити. Якщо є графа із зазначенням професійних навичок, яких у вас немає, відповідайте чесно, тільки допишіть про те, що ви легко навчаєтеся. Пишіть красивим розбірливим почерком, навіть якщо це займе багато часу.
4
Уважно прочитайте питання, перш ніж відповісти на нього. Заповнюючи графи про попередніх місцях роботи, подивіться, перші або останні три місця необхідно вказати, чи потрібна повна дата надходження та звільнення. Вкажіть телефони всіх роботодавців, які можуть дати про вас позитивні відгуки. Напишіть їх, навіть якщо такого питання немає в анкеті. Обов'язково як можна докладніше відповідайте на питання про свої досягнення в роботі та посадових обов'язках.
5
Якщо в анкеті є питання про ваші достоїнства і недоліки, гарненько подумайте, перш ніж відповідати на них. Якщо ви прямо розповісте про свою неуважність, недисциплінованість, ліні та інше, навряд чи ви потрапите навіть на співбесіду. Недоліки вкажіть такі, які не можуть перешкодити робочому процесу. Наприклад, шопоголізм. Так ви заповните потрібну графу, але цей мінус ніяк не відіб'ється на ставленні роботодавця до вас. Позитивні якості, навпаки, потрібно вказати ті, які мають відношення до роботи. Відзначте свій артистизм, пунктуальність або хороше знання російської мови.
6
Якщо є графа про передбачуване заробіток (багато роботодавців обговорюють питання оплати тільки на співбесіді), що не занижуйте і не завищувати свої вимоги. І те, і інше може привести до того, що вас не візьмуть на роботу . Згадайте, який саме рівень заробітної плати пропоную на подібні вакансії. Проставте цю цифру у відповідну графу.
7
Заповнюйте анкету грамотно. Якщо не знаєте, як пишеться те чи інше слово, замініть його. Не забувайте про знаки пунктуації, адже вони можуть докорінно змінити весь сенс пропозиції.
8
Не пишіть докладну відповідь на питання про ваших хобі, досить буде вказати два-три пункти. У питанні про особисті якості уникайте штампів, краще вказати те, чим ви дійсно можете пишатися. Наприклад, стресостійкість, висока працездатність і відповідальність зустрічаються часто. І, звичайно, такі слова роботодавець пробігає очима, не особливо вдумуючись в них. А якщо ви напишіть про те, що ви можете працювати відразу над декількома проектами, вмієте приймати рішення, відповідаєте за все виконане вами, погляд мимоволі затримається на цих фразах і ви зможете розраховувати на більш високу оцінку ваших здібностей.
Зверніть увагу
Пишіть чіткі відповіді на питання, не розмірковуючи і не додаючи води в текст.
Корисна порада
Попросіть два аркуші з ідентичними анкетами, перший використовуйте чернетку.