Як відремонтувати тріщину на склі. Як тремонтіровать скло на мотоциклі.

Будь-які пошкодження на стеклах автомобіля не тільки псують зовнішній вигляд машини, але й зменшують безпеку руху. Будь-яку тріщину на склі можна спробувати відремонтувати, так що не поспішайте відразу йти в магазин за новим склом.
Інструкція
1
Відразу після появи тріщини на склі візьміть в руки скотч і заклейте їм що з'явився дефект. Це виключить потрапляння бруду. Пам'ятайте, що під скотч краще підкласти листок чистого білого паперу, щоб не допустити проникнення клеїть речовини в тріщину . Такі заходи дозволять зробити подальший ремонт більш якісним і запобіжать подальший розвиток тріщини.
2
Якщо ж бруд все-таки потрапила, то ретельно промийте тріщину і видаліть залишки вологи за допомогою пилососа або водовитесняющей рідини. Далі проведіть процедуру щодо запобігання росту тріщини, для цього відміряйте приблизно 5 мм від місць, де закінчується видима частина тріщини. Просвердлите тут отвори, які не повинні торкнутися всі верстви триплекса. Слідкуйте за тим, щоб свердління відбувалося на малих оборотів, щоб уникнути перегріву скла в даному місці.
3
Акуратно «Доломан» тріщину до отвору, зробивши невелике натискання. При наявності відколу в тріщині, просвердлите додаткові отвори, які запобіжать розбіжність тріщини після ремонту. Так само необхідно вчинити і в разі, коли тріщина доходить до краю скла. Пам'ятайте, що такі пошкодження потребують особливої уваги та акуратності на увазі складності якісної проклейки.
4
Заповніть зроблені отвори і тріщину полімером. Попередньо накладіть спеціальні пластини, які запобіжать контакт полімеру з навколишнім середовищем і виключать його витікання. Обробіть поверхню ультрафіолетовою лампою, щоб клейовий склад полімеризованною. Видаліть надлишки полімерного складу, після чого ретельно очистіть салон від дрібних осколків, які можуть принести суттєві незручності надалі. Пам'ятайте, що якщо тріщин досить багато або вони великих розмірів, то доцільніше встановити нове скло.