Як зняти процесор.

Що найголовніше в комп'ютері? Багато хто, не замислюючись, відповідять, що найголовніше і найважливіше в комп'ютері - це жорсткий диск з усією цінною інформацією, яка на ньому записана. Насправді найголовніша частина комп'ютера - це процесор. І робота всіх встановлених пристроїв залежить, насамперед, від його безперебійної роботи. Однак бувають ситуації, коли старий процесор потрібно замінити, або переставити на іншу материнську плату. Для цього необхідно зняти процесор правильно.
Інструкція
1
Насамперед, знеструмлюємо системний блок. Не просто вимикаємо комп'ютер, а саме відключаємо його від мережі, витягнувши шнур живлення з розетки.
2
Знімаємо бічну кришку корпусу.
3
Від'єднуємо дроти, що йдуть від блоку живлення до материнської плати. Це два різних роз'єму живлення, які дають струм на материнську плату і на кулер над процесором.
4
Оглядаємо конструкцію кулера з радіатором. Він зазвичай кріпиться притискними важільцями, які можуть бути розташовані з різних сторін. Натиснувши на важелі з невеликим зусиллям, відводимо їх в сторону і знімаємо звільнену від кріплення конструкцію. Також він може бути закріплений спеціальними замками або болтами, розібратися з якими нескладно.
5
Перед тим, як зняти процесор, запам'ятовуємо спосіб його розташування на платі. Процесор також притискається невеликим важелем, розташованим на одній із сторін слота кріплення. Віджимаємо його, приклавши невелике зусилля. Процесор можна витягати.
6
При його зворотної установці, уважно поєднуємо контакти процесора з гніздами сокета. Для правильної установки на процесорах відсутні вусики з одного або двох сторін. У відповідних місцях на слоті під них немає гнізд.
7
При правильному розташуванні процесора над сокетом, він легко провалиться туди. Закріплюється процесом закриттям важеля.
8
Перед установкою зверху кулера поверхню процесора необхідно змастити термопастою, що оберігає його від перегріву. Також термопастой потрібно змастити і контактує з процесором підошву кулера.
Отримання доступу до власного комп'ютера - дуже цікавий і захоплюючий процес. Для того щоб позбутися від забутих паролів, абсолютно не обов'язково володіти певними специфічними знаннями в галузі комп'ютерних технологій. Іноді цілком достатньо знати алгоритм дій, необхідних для отримання, обходу або видалення пароля на комп'ютері. І цьому сприяє як несовершенность захисту операційних систем від компанії Microsoft, так і дещо інших факторів.
Вам знадобиться
  • Хрестова викрутка
Інструкція
1
Якщо вам потрібно видалити загальний пароль , встановлений на комп'ютер в цілому, то вам буде потрібно здійснити декілька механічних дій. Вимкніть комп'ютер і зніміть ліву кришку з системного блоку. Уважно вивчіть материнську плату комп'ютера і знайдіть на ній невелику батарейку у формі таблетки. Візьміть в руки викрутку і акуратно витягніть цю батарейку з гнізда. Замкніть контакти, розташовані в гнізді, цієї ж викруткою. Вставте батарейку на її законне місце. Ця батарея призначена для зберігання інформації, записаної в BIOS материнської плати. Даний метод дозволяє механічним способом скинути настройки BIOS, привівши їх у вихідне положення.
2
Якщо ж ви включили комп'ютер, дочекалися завантаження операційної системи і виявили, що для всіх користувачів встановлений пароль , то ваші дії будуть іншими. Відразу хочеться відзначити, що даний метод працює тільки для операційної системи Windows XP, бо надалі ця «дірка» була виправлена. Увімкніть комп'ютер і натисніть F8 при старті завантаження. Перед вами відкриється вікно вибору варіантів продовження завантаження системи. Виберіть пункт «Безпечний режим». Дочекайтеся завантаження операційної системи Windows XP в безпечному режимі. Перед вами з'явиться вікно з вибором користувача. Зверніть увагу, що крім основного набору імен користувачів, які ви бачили при стандартному запуску, з'явився ще один новий користувач «Адміністратор». Щоб встановити пароль для цього користувача, необхідно запустити комп'ютер в безпечному режимі і зробити це вручну. Природно, цим мало хто користується.
3
Клацніть по іконці користувача «Адміністратор» для входу в систему. Відкрийте панель управління і перейдіть в меню управління обліковими записами користувачів. Створіть власний аккаунт і дайте йому права адміністратора комп'ютера. Перезавантажте комп'ютер в стандартному режимі і скористайтеся щойно створеної обліковим записом для входу в систему.