Як пригнати машину в Україну з Німеччини.

Давно відомий той факт, що найкраще автомобіль купувати в Німеччині . Саме ця країна надає величезний вибір автомобілів з пробігом в хорошому стані, оскільки експлуатація їх проходила в сприятливих умовах і на ідеальних дорогах. Крім цього, якість палива в країнах Європи значно перевершує якість палива вітчизняного виробництва.
Вам знадобиться
  • - оформити Шенгенську візу;
  • - визначитися з тим, який ринок в Німеччині ви маєте намір відвідати;
  • - визначити час виїзду таким чином, щоб приїхати на ринок в будній день, оскільки у вихідні дні більшість ринків або не працюють зовсім, або працюють за скороченим графіком;
  • - мати при собі 400-500 євро для витрат на готель, харчування, пересування по країні і т.д.
Інструкція
1
Доберіться до потрібного авторинку Німеччині і виберіть автомобіль. Для цього перевірте наявність техогляду, який є гарантом того, що з автомобілем все гаразд. Крім цього перевірте відповідність VIN-кодів. Зверніть увагу на запах в салоні. Він не повинен бути затхлим і болотним, що характерно для «утоплених».
2
Вибравши відповідну машину, оформите купчу (рахунок-фактуру) і попросіть продавця дати розписку. Звірте паспортні дані продавця. Зафіксувавши документально передачу автомобіля, ви захистите себе від несподіваного неприємності - оголошення в угон вже купленого вами автомобіля.
3
Отримайте транзитні номери, а також зареєструйте автомобіль і оформите страховку для пересування по Німеччині . Це коштуватиме вам близько 200 євро. Пам'ятайте, що транзитні номери дійсні лише в період дії страховки.
4
Вирушайте додому через Польщу. Дорога займе 2-3 дні. На німецько-польському кордоні оформите транзитну декларацію, для чого вам знадобляться документи на машину. На польсько-українському кордоні оформите Попередню декларацію і документи, що дозволяють контролювати доставку транспорту.
5
На внутрішній митниці оплатіть всі податки (ввізне мито, ПДВ, акцизний збір). Після цього отримаєте сертифікат відповідності автомобіля стандартам України та зареєструйте його в МРЕВ з оплатою транспортного збору.
Зверніть увагу
Незважаючи на те, що трасові злочину в Європі залишилися в минулому, будьте уважні і обережні на парковках. Не залишайте ні на хвилину автомобіль з прочиненими кватирками без нагляду. На ніч паркуйтесь тільки на охоронюваних стоянках.
Корисна порада
Перед поїздкою зважте всі «за» і «проти». Може не варто витрачати час і сили на поїздку до Німеччини, а придбати автомобіль на Україну?
  •  На початку дев'яностих років на нас буквально ринув потік машин з Німеччини. Та й не дивно, низька ціна та висока якість зробили свою справу. І сьогодні фірми-посередники пропонують привезти з Німеччини будь-який автомобіль під замовлення, але можна спробувати з'їздити за машиною самостійно.
  •  Якщо ви задалися питанням придбання автомобіля в Німеччині, то напевно вже відвідали сайти з продажу машин, здивувалися доступним і низькими цінами, а, може, навіть і пригледіли собі якусь модель і готові вже хоч завтра вирушати за нею. Але не поспішайте. Низька ціна ще ні про що не говорить. Після ввезення автомобіля в країну з-за кордону потрібно буде пройти процедуру його розмитнення. Розмір мита залежить від обсягу двигуна, віку автомобіля, його ринкової вартості. На офіційному сайті митниці є калькулятор, що дозволяє розрахувати вартість майбутньої мита, не полінуйтеся ним скористатися. Цілком можливо, що ваш запал стихне, бо чим старше машина, тим дорожче обходиться її розмитнення.
  •  Але якщо вас все влаштовує, то можна вирушати в дорогу. Швидше за все, в цій поїздці вам знадобиться допомога. Це можуть бути друзі або родичі, які проживають в Німеччині, або компанія, що спеціалізується на подібних послугах. Така фірма зазвичай має свій сайт в інтернеті, на якому докладним чином розписані всі надані послуги, розцінки на них і ваш план дій на час поїздки. Вони допоможуть знайти потрібний автомобіль, оформити всі необхідні документи та організовують зворотну дорогу.
  •  Але знайте, яким би шляхом ви не пішли, перед виїздом до Німеччини вам знадобиться певна сума грошей, яку ви повинні будете залишити в якості митного застави. Розмір його дорівнюватиме майбутньої митного збору. Залишивши заставу, ви отримаєте свідоцтво, на підставі якого вам буде видана короткострокова німецька віза. Ви спокійно можете в'їжджати до Німеччини. Купуючи автомобіль, не забудьте вказати, що ви збираєтеся його вивезти з країни. Це дає вам можливість списання ПДВ, який у Німеччині становить ні багато ні мало 19%. Зрозуміло, що приватна особа не займатиметься ПДВ, тому, якщо ви хочете повернути частину вартості машини у вигляді податку, купуйте машину у офіційних представників Автохауз.
  •  Після покупки обстежте машину в майстерні або просто у знаючої людини, адже вам належить неблизький шлях додому. Немає нічого гірше, ніж встати на зламаному автомобілі на автобані в чужій країні, коли навіть не знаєш, куди й до кого звертатися за допомогою. Ще раз обміркуйте маршрут, яким ви будете повертатися, виберіть той, який вам подобається більше. Повернувшись додому, зверніться в митне управління для регулювання сплати митного збору. Після цього можете вирушати в управління місцевої дорожньої інспекції для постановки автомобіля на облік. Якщо підійти до справи грамотно і з добре складеним планом, то з усім можна впоратися у 10 днів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=knHpZ77cnF0