Як підвищити гостроту зору.

Ми «використовуємо» свої очі безграмотно і безсовісно. Вдень ми безконтрольно експлуатуємо їх на роботі, яка пов'язана з переглядом безлічі документів або з роботою на комп'ютері? ввечері - перед телевізором або читаючи лежачи. За припущеннями Всесвітньої організації охорони здоров'я ХХI століття стане століттям короткозорих. І якщо не вживати термінових заходів, число сліпих до 2020 року подвоїться.
Інструкція
1
Хто може нам допомогти краще нас самих? Найефективніша міра запобігти хворобі - це профілактика. Для профілактики очних захворювань потрібно користуватися спеціальною гімнастикою для очей, яка зміцнює структуру ока та покращує зір. Ось деякі вправи для підвищення гостроти зору : Мотузка з узелкаміНа мотузці довжиною 2 метри зав'яжіть 10 вузликів. Відстань між сусідніми вузликами повинно складати 15 сантиметрів. Прикріпіть один кінець мотузки до стіни трохи нижче рівня очей обмотайте другий кінець навколо вказівного пальця і піднесіть до кінчика носа. Переміщайте погляд з вузлика на вузлик від 1-го до 5-го, від 10-го до 5-го, від 1-го до 10-го. Потім дійте в зворотному порядку. Повторюйте цю вправу протягом 20 хвилин.
2
Повороти корпусаНогі поставте на ширині плечей, розслабивши коліна. Повертайте тулуб з боку в бік, тримаючи спину прямо. За очі строго вперед, не намагайтеся розгледіти що-небудь. Повертайтеся не поспішаючи, розслабте шию, плечі і поперек. Повторюйте повороти протягом 5 хвилин.
3
Обертання головойУпражненіе можна виконувати сидячи. Опустіть підборіддя до грудей, зробіть глибокий вдих і нахиляйте голову набік і назад по колу. На видиху продовжуйте поворот до іншого плеча і опустіть підборіддя до грудей. Повторіть вправу 6 разів вліво, і після хвилинного розслаблення м'язів 6 разів вправо.
4
Масаж очей трьома пальцаміЗакройте очі і розташуйте пальці таким чином: великий - за вухом, вказівний лежить на скроні, безіменний - на вилиці, середній палець кожної руки доторкається лише до внутрішньої поверхні зовнішнього кута очниці. На вдиху натиснете на кути обох очниць одночасно, на видиху можна розслабитися. Повторіть масаж 5 разів протягом хвилини.
5
Масаж п'ятьма пальцаміСведіте п'ять пальців кожної руки разом і піднесіть їх до закритих очей. Масажуйте обидва ока, ледь торкаючись їх пальцями, з боку в бік протягом хвилини.
6
Масаж потиличних точекНадавлівайте не надто сильно на акупрессурниє точки, розташовані на шиї біля основи черепа, вказівними або великими пальцями протягом хвилини.
Корисна порада
Весь комплекс вправ спрямований на поліпшення кровопостачання очних і окологлазних м'язів і займає близько півгодини. При щоденному повторенні вправ ви відчуєте поліпшення гостроти зору через 6-8 тижнів.
Зниження гостроти зору , особливо якщо воно прогресує, є досить серйозною проблемою. Її рішення не варто відкладати на потім, адже тільки комплексний підхід до питання поліпшення зору допоможе надалі уникнути можливих негативних наслідків.
Вам знадобиться
  • - Настій очанки;
  • - настій болотної латаття або білої лілії;
  • - настій з листя чорниці;
  • - відварів з сушеного листя кропиви.
Інструкція
1
Варто відзначити, що, хоча для поліпшення гостроти зору і існує безліч методів, однак, щоб вони були ефективними, варто отримати консультацію окуліста і проводити корекцію зору тільки під його контролем.
2
Насамперед, промивайте щодня по два рази очі настоєм очанки або використовуйте компреси з даного настою (якщо очанка у вигляді порошку, то її також можна брати на кінчик ножа, розчиняти в столовій ложці води і щодня приймати всередину). Для промивань можете також використовувати настій болотної латаття або білої лілії.
3
Щоб дати очам розвантаження, зняти з них напругу і болючість, візьміть дві ємності, одну - з холодною водою, а другу - з гарячою. Після цього потрібно взяти два шматочки тканини, занурити їх у ці ємності і поперемінно прикладати до очей то гарячу тканину, то холодну.
4
Приймайте відвари і настої з листя чорниці. Також зі свіжих ягід можна робити морквяно-чорничний салат. Щоб мати можливість вживати ці ягоди в зимовий період, можна їх заморозити або ж використовувати сушені ягоди.
5
Сприяє покращенню зору включення в раціон супів з кропиви в літній час і прийом відварів з сушеного листя кропиви взимку. Крім того, як можна частіше включайте в меню ягоди ожини і чай з її листя, абрикоси, мигдаль, чай з сухого листя мати-й-мачухи, чебрецю та анісу, а також моркву, петрушку та помідори. Однак зменшіть споживання гострих і смажених страв, солі. Варто утримуватися і від зловживання міцним чаєм, кавою і спиртними напоями.
6
Щодня тренуйте м'язи очей за допомогою різних вправ. Наприклад, можна, не обертаючи головою, дивитися вгору-вниз, вправо-вліво, малювати очима прямокутники і кола, букви або цифри.
7
Регулярно робіть масаж для очей, так як він не тільки забезпечує їм відпочинок, а й зміцнює їх нервові закінчення, покращує кровопостачання. Для його виконання сядьте за стіл, обіпріться ліктями і опустіть голову так, щоб лоб упирався в верхню частину долоні, а нижня частина долонь лягла на закриті очі. Далі потрібно протягом 2 хвилин легко масажувати очі, чергуючи погладжування, обертання і вібраційні руху.