Як вставити зображення на шар. Як в меню вставити картинку.

Одним з найпопулярніших графічних редакторів, що підтримують роботу з шарами, є Фотошоп. Використовуючи цю програму і трохи попрактиковавшись, можна вставити зображення на новий шар в існуючому документі без особливих труднощів.
Вам знадобиться
  • 1. Графічний редактор Фотошоп (будь-якої версії)
  • 2. Файл із зображенням, яке потрібно вставити на шар
  • 3. Файл, в який потрібно вставити зображення
Інструкція
1
Відкрити документ, в який потрібно вставити зображення і файл, що містить зображення , яке ми будемо вставляти на новий шар. Вибираємо меню File (Файл), пункт Open (Відкрити). Можна використовувати поєднання клавіш Ctrl + O. Такі поєднання називаються «гарячі клавіші», вони дуже корисні для швидкої роботи в Фотошопі.
2
У відкритому файлі виділити частину зображення, яку потрібно вставити на новий шар в нашому документі. Якщо потрібно вставити все зображення , вибираємо меню Select (Виділення), пункт All (Усі). Можна використовувати поєднання клавіш Ctrl + A. У випадку, якщо нам потрібно вставити на шар в нашому документі тільки частина зображення, в панелі «Інструменти» (за замовчуванням розташовується в лівій частині вікна) вибираємо інструмент Rectangular Marquee Tool (Прямокутне виділення). Затиснувши ліву кнопку миші, виділяємо частину зображення, яку потрібно вставити на шар.
3
Копіювати виділене зображення . Вибираємо меню Edit (Редагування), пункт Copy (Копіювати). Можна використовувати поєднання клавіш Ctrl + C.
4
Перейти до документа, в який ми збираємося вставити зображення . Для цього треба встановити покажчик курсору на вікно документа, відкритого в Фотошопі і клацнути лівою кнопкою миші.
5
Вставити скопійоване зображення . Для цього йдемо в меню Edit (Редагування), пункт Past (Вставити) або використовуємо поєднання клавіш Ctrl + V.В документі, з яким ми працюємо, автоматично створюється новий шар, на який і вставляється зображення .
6
Не забуваємо зберегти результат. В Фотошопі немає функції автозбереження, і краще зберегти виконану роботу, щоб не довелося все робити заново. Для того, щоб зберегти наш файл вибираємо меню File (Файл), пункт Save (Зберегти) або використовуємо поєднання клавіш Ctrl + S.
Корисна порада
Шар, на який вставляється скопійоване в Фотошопі зображення, автоматично створюється над активним шаром. Якщо документ уже містить більше одного шару, активізуйте шар, вище якого повинно знаходитися скопійоване зображення. Для цього потрібно помістити покажчик курсору на потрібний шар в палітрі Layers/Шари і клацнути лівою кнопкою миші. Палітра Layers/Шари за замовчуванням знаходиться в правому нижньому кутку вікна.
Програма Adobe Photoshop, що є найпотужнішим графічним редактором, дозволяє в процесі роботи створювати шари. Шар - окремий пласт, що допомагає не зіпсувати зображення, а редагувати його поступово, щоб згодом можна було внести зміни. Вміння створювати шари - найперший навик для роботи в Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте графічний редактор і створіть новий документ. Для цього натисніть вкладку File (Файл) і в ній New (Новий) або натисніть Ctrl + N. Задайте зображенню точні розміри, якщо це необхідно, натисніть Enter. Щоб відкрити вже існуючий документ, натисніть Ctrl + Щ. Увімкніть панель шарів клавішею F7, якщо в робочій області Photoshop немає палітри шарів.
2
Створіть шар за допомогою вкладки Layer (Шари). Натисніть напис New (Новий) в цій вкладці і потім Layer ( Шар ). У діалоговому віконці дайте шару назву в поле Name (Ім'я), змініть непрозорість (Opacity) або режим накладення (Mode). Якщо треба виділити який-небудь шар, визначте його колір в полі Color (Колір). Натисніть ОK. Шар з'явиться в палітрі шарів.
3
Натисніть на стрілку/стрілочку зі смужками у вікні роботи з шарами. Стрілка/стрілка з смужками знаходиться в правому верхньому куті. У меню, виберіть New Layer (Новий шар). У палітрі шарів натисніть на другу праворуч кнопку, ліворуч від маленького зображення сміттєвого кошика. Кнопка виглядає як аркуш паперу з загнутим куточком.
4
В даному випадку діалогове вікно не з'явиться, але шар створиться і матиме налаштування за замовчуванням. Фон шару буде прозорим, а режим накладення буде встановлений на Normal (Звичайний). Щоб перейменувати шар, двічі клікніть на Layer 1 ( Шар 1). Вдрукувати нову назву.
5
Щоб створити порожній шар без наповнення, натисніть клавіші Shift + Ctrl + N ,. Виберіть у діалоговому вікні необхідні параметри і натисніть ОK.
6
Щоб вставити копію шару (наприклад, фону), клікніть на шар правою кнопкою миші та натисніть Duplicate Layer (Дублювати шар). В поле Destination (Призначення) ви можете вибрати файл, відкритий в Photoshop, в який ви хочете вставити шар. Натисніть ОK.
7
Щоб вставити шар з одного документа на інший, розташуйте вікна з документами поруч. Клікніть на шар одного документа, щоб активувати його. Не відпускайте ліву кнопку миші. Перетягніть на другий документ і відрегулюйте положення шару.