Як знайти хорошу няню.

Сучасна молода мама так чи інакше замислюється над питанням: залишатися вдома, щоб піклуватися про дитину, або виходити на роботу. У першому випадку вона втрачає можливість заробити далеко не зайві гроші, а в другому - час зі своїм коханим дитиною. Реальність така, що доводиться жертвувати цим дорогоцінним часом.
Інструкція
1
Рекомендації знакомихЗдесь слід звернути увагу на той факт, що уявлення двох людей про гарну няні можуть кардинально відрізнятися. Тому краще спочатку переконатися в тому, що ваші вимоги співпадають, щоб уникнути неприємних ситуацій.
2
АгентствоНет гарантії того, що няня, підібрана з його допомогою, підійде вам. Як правило, інформацію про кандидатів надають неповну, а час з підбору няні може розтягнутися на досить тривалий термін. Вартість послуг агентства дорівнює місячній заробітній платі вашої нової няні, тим не менш, гарантії того, що вона не буде красти, ніхто не дасть.
3
Оголошення в газетеДешево, але трудомістко і ще більш ризиковано, ніж попереднім методом, проте цілком реально знайти хорошу няню . Оголошень багато, і оновлюються вони часто, так що вибір великий.
4
Незалежно від того, яким чином ви знайдете потенційну няню , необхідно в першу зустріч звернути увагу на безліч нюансів в її поведінці і задати максимальну кількість питань, відповіді на які допоможуть розібратися, чи підходить вона вам і вашій дитині. Наприклад, подивіться на її зовнішній вигляд, акуратність - якщо няня стежить за собою, то і ваша дитина не буде ходити бруднулею. Якщо вона відразу ж, щойно переступивши поріг, почала сюсюкаться і займатися з дитиною, варто насторожитися, тому така поведінка нагадує акторську гру перед матір'ю.
5
Хороша няня спочатку дасть вашому чаду звикнути до неї. З вашого боку буде розумно вимагати довідки про стан її здоров'я. Довіритися також можна і реакції дитини, адже діти відчувають людей дуже добре і щирі у своєму ставленні до них.
6
Якщо у вас немає формальних нарікань до потенційної няні, але малюк нервує і тривожний в її присутності, прислухайтеся до нього.
Зверніть увагу
Багато батьків одного разу виявляють, що хочеться ненадовго залишити улюблене чадо і піти в театр, в гості, молода мама збирається знову вийти на роботу, тощо. Віддавати дитину в ясла або в сад не хочеться, бабусі немає ... Загалом, пора шукати няню. Але як знайти хорошу няню? Питання не пусте. Адже від відповіді на нього залежить ваш спокій і благополуччя вашої дитини.
Корисна порада
Завжди можна знайти хорошу няню своєї дитини, треба тільки знати, де і як шукати. Проводячи співбесіди з потенційними нянями, постарайтеся дізнатися про них якомога більше. З чого почати. 1. Особисті рекомендації. Розпитайте рідних, друзів, знайомих, сусідів, чи немає у них на прикметі підходящої няні? Якщо комусь із ваших знайомих вже доводилося наймати няню, дізнайтеся, сподобалося їм це чи ні, наскільки акуратно няня дотримувалася свій робочий графік і скільки їй платили.