Як отримати гарну засмагу в солярії.

Не у кожного з нас є можливість постійно виїжджати на море, щоб отримати гарний загар . Тому давно вже на допомогу прийшли солярії, здатні виробляти випромінювання, аналогічне сонячному, викликаючи пігментацію шкіри.
Інструкція
1
Перед відвідуванням солярію дізнайтеся, як давно були замінені лампи. Якщо лампи нові, то зменшіть час відвідин.
2
Розраховуйте, що відвідувати солярій слід курсами, по 10-12 процедур через день. У рік відвідуйте солярій не більше 50-60 разів.
3
Уперше проведіть в солярії мінімальний час. Потім поступово збільшуйте тривалість сеансу, але обов'язково враховуйте свій тип шкіри.
4
Хороший салон неодмінно запропонує вам індивідуальні засоби захисту волосся і інтимних ділянок тіла. Скористайтеся ними під час відвідування солярію. Обов'язково одягайте окуляри. Жінки після тридцяти років повинні закривати груди.
5
Очистіть шкіру від макіяжу. Звичайна декоративна косметика містить уф-фільтри, що оберігають шкіру від сонця. Косметика завадить вам добре засмагнути і може викликати роздратування. Губи обробіть гігієнічною помадою, щоб не пересушити їх.
6
Не користуйтесь духами і дезодорантами, перед тим як піти в солярій, щоб уникнути алергії.
7
Перед тим як почати сеанс, зніміть прикраси. Якщо ви носите контактні лінзи, то теж видаліть їх.
8
Не плануйте в день відвідин солярію інших косметичних процедур. Особливо травматичних, таких як пілінг або епіляція, відвідування лазні. Це дуже велике навантаження для шкіри і організму.
9
Застосовуйте спеціальну косметику, призначену спеціально для загар а в солярії. Після користуйтеся зволожуючими кремами та лосьйонами. Також можна застосовувати засоби, що закріплюють ефект загар а.
10
Ніколи не відвідуйте солярій два дні поспіль. В день відвідин солярію уникайте перебування під відкритим сонцем.
11
Якщо вам наказаний прийом будь-яких ліків, ретельно вивчіть інструкцію. Деякі препарати можуть викликати алергію або гиперпигментацию.
12
Якщо ви задумали отримати загар на солярію, попередньо обов'язково відвідайте лікаря-дерматолога.