Як розважити себе в супермаркеті.

Більшості з нас абсолютно звично ходити в магазини для того, щоб поповнити свої продовольчі та побутові запаси, а також оновити гардероб. Але є й ті, для кого перспектива провести деякий час в супермаркеті уявляєте сумної обов'язком. Однак тим, хто знає, як себе розважити, не так вже й важливо, де це робити, весело провести час можна і між стелажами з товарами.
Вам знадобиться
  • візок
Інструкція
1
Головне правило розваг - не завдати шкоди собі, іншим людям і чужому майну. Втім, ви можете його проігнорувати, але тоді будьте готові, що вам доведеться нести адміністративну відповідальність за свої витівки. Сподіваємося, що до цього справа не дійде.
2
Якщо ви дієте з одним або компанією, домовтеся про те, хто швидше зможе знайти на території супермаркету і непомітно сфотографувати потрібне число людей з певною ознакою - картаті шорти, лисина, довга спідниця і так далі, на що вистачить вашої фантазії . Розвага носитиме змагальний характер, тому можете відразу продумати приз для переможця. Але пам'ятайте, що не всі будуть раді попаданню в об'єктив вашої камери, тому доведеться проявити небудь спритність і побути в ролі шпигуна, або комунікативні навички і відчути себе дипломатом.
3
У відділі, де продаються годинники або таймери для кухні, ви можете завести штук десять на певний час. Подальша синхронна трель, швидше за все, викличе посмішку у відвідувачів, але не факт, що здасться забавною персоналу. Тому спостерігайте за створеною какофонією осторонь.
4
Візок може стати вірним помічником тим, хто хоче розважитись. Якщо в супермаркеті НЕ багатолюдно або ви перебуваєте на вулиці на прилеглій до нього території, можете спробувати влаштувати гонки. У візку при цьому можуть бути як продукти, так і ваш напарник. Але пам'ятайте про правила безпеки.
5
Якщо ви не знаєте чим себе зайняти, йдіть у відділ з іграшками. Сучасні іграшки так часто видозмінюють свій вигляд, що ви напевно знайдете там що-небудь незвичайне і невідоме вам раніше. До того ж багато іграшки здатні рухатися і/або видавати звуки. Сміливо їх досліджуйте, а з деякими можна навіть розіграти невеликі сценки.
6
Зробіть вигляд, що ви приїхали з іншої країни і іноземною мовою (якщо ви нею володієте) і питайте у відвідувачів в якому відділі можна купити ведмедя або балалайку. Звичайно, це перебільшені варіанти, пов'язані з поширеними стереотипами про росіян, однак, ви можете зіграти саме на цьому. Або ж придумати свій список питань і покупок. Тут головне проявити всі свою акторську майстерність.
Зверніть увагу
В одному з романів Чака Паланіка героїня перекладала в магазинах тюбики з темною фарбою для волосся в коробки з під світлою. Свою поведінку вона обґрунтувала необхідністю підбадьорити оточуючих.