Як вибрати пароочисник.

Застосування пароочисника при прибиранні житла дозволяє істотно економити час і власні сили. Пароочиститель позбавить квартиру від вапняного нальоту і бруду. Це екологічно чисте і безпечне клининговое пристрій. Один прилад замінює миючий пилосос, купу ганчірок і хімічно активні чистячі засоби. Вибираючи пароочиститель, слід звернути увагу на наступні характеристики.
Інструкція
1
Дослідіть пароочиститель на маневреність. На своїх коліщатках прилад повинен легко рухатися за вами, коли ви злегка підтягуєте його в потрібному напрямку.
2
Вивчіть обов'язковий комплект насадок. Щітки ви будете використовувати для очищення підлоги, будь то плитка для підлоги, лінолеум або кам'яне покриття. Повинні бути присутніми спеціальні щітки для догляду без розлучень і патьоків за шибками і дзеркалами.
3
Зверніть увагу на сопла. Мають бути як точкові конфігурації, так і потужні. Точкові сопла зі щеточной насадкою ви будете застосовувати для догляду за хромованими деталями і сантехнічної арматурою. Але перед відпарюванням краще на вапняні відкладення нанести мінімальну кількість оцту і залишити на кілька хвилин. Протріть після обробки металеві елементи серветкою, з'явиться додатковий блиск.
4
Потужне сопло використовуйте для прочищення зливу, ударна струмінь пара розчинить загрязненія.Посмотріте, чи є насадка, яка призначена для залицяння за рослинами. Вона являє собою пістолет-розпилювач, яким зручно здувати пил з листя вазонів, а також обприскувати їх. Пам'ятайте, що не можна підносити кінець пароочисника до рослини ближче відстані в 30 см.
5
В комплект входить насадка-праска, яка з успіхом замінить вам отпаріватель.Кроме того, шукайте в пароочисника насадку-пилосос.
6
Уточніть клас пароочисника. Клас пароочисника компакт володіє меншим розміром, він зручніший для ручної обробки обмежених поверхонь. Якщо ви плануєте стаціонарне використання, то краще купіть пароочиститель комфорт-класу. Не дивлячись на те, що він більш громіздкий, вимагає навичок в управлінні, але працюватиме більш ефективно - з меншими затратами вашого часу.
7
У пароочищувачів різна потужність електронагрівачів і тиск пара. Якщо вас чекають систематичні генеральні роботи з прибирання приміщення, то вам підійде пароочиститель з максимальними характеристиками.
8
Для періодичного використання в трикімнатній квартирі достатньо придбати пароочиститель з більш скромними параметрами, враховуючи, що середня потужність знаходиться в межах 1800-2000 Вт, а тиск - від 3 до 4 Бар. Є моделі, які мають функцію регулювання потоку пара.
Зверніть увагу
Стаціонарні та ручні парові очисники. Сучасні пароочищувачі випускаються в двох модифікаціях: стаціонарному і ручному. Вибираючи паровий очищувач важливо звернути увагу на таку деталь як обсяг бачка. Безпосередньо від даного і обсягу, власне кажучи, і залежить те, скільки часу Ваш помічник зможе працювати без доливання води.
Корисна порада
Як вибрати пароочисник. Вибираючи пароочиститель, звертайте також увагу на довжину парового шланга і мережевого шнура. Паровий шланг для зручності прибирання не повинен бути ні коротким, ні занадто довгим, оптимальна довжина - 2 м. Довжина ж мережевого шнура може варіюватися від 3 до 8 м, і чим він довший, тим зручніше, особливо якщо присутня функція змотування шнура.