Як закрити щілину на балконі.

Ремонтуючи балкон з метою теплоізоляції, важливо захистити його від вологи, пилу та шуму. Часто для цього достатньо якісно закрити щілину між швами каркаса.Существует багато способів позбавитися від щілини, в залежності від її локалізації та розмірів.
Інструкція
1
Щоб закласти щілину розміром до восьми сантиметрів, під час ремонтних робіт використовуйте монтажну піну. Дотримуючись деяких правил, ви легко усунете проблему.
2
Вам знадобляться такі інструменти і засоби: монтажна піна, розчинник, вода, губка і нож.Предварітельно підготуйте поверхні до проведення робіт. Очистіть від скупчився сміття і пилу що закладаються ділянки. Збризніть їх водою.
3
Відомо, що монтажна піна добре пристає до бетонованим і дерев'яним поверхням, але практично не тримається на поліетиленових і силіконових матеріалах, тому синтетичні поверхні обробіть ацетоном.
4
Займіться підготовкою монтажної піни до роботи, для цього ретельно струсіть її протягом однієї хвилини, потім зніміть ковпачок і щільно нагвинтіть патрубок.
5
В процесі роботи балончик тримаєте дном догори, щоб відбувалося більш якісне змішення інгредієнтів піни в балончику. Тепер рівномірно запеньте щілину приблизно на дві третини її обсягу. Пам'ятайте, що коли станеться затвердіння, обсяг піни збільшиться. Майстри з цієї причини встановлюють розпірки прямо в косяки вікон або дверні блоки, щоб уникнути деформації конструкції.
6
Піна повністю застигне через добу. Тоді обріжте ножем зайві випирають частини піни. Якщо ви хочете зберегти балон з піною для подальшого використання, то патрубок промивайте розчинником і водою.
7
Запінювати щілину краще в теплу пору року, коли температура повітря 5-30 градусів вище нуля, а відносна вологість повітря 60-80%. Візьміть до уваги, що монтажна піна погано реагує на ультрафіолетове випромінювання. Екрануйте місце закладення від впливу прямих сонячних променів. Наприклад, зробіть фарбування, накладіть шпаклівку.
8
Всі роботи з монтажною піною проводите в рукавичках і окулярах, адже піна належить до розряду сильно активних речовин. Пам'ятайте, що балон з піною постійно знаходиться під тиском, в ньому міститься близько 60 літрів засобу.