Як позбутися слідів праски.

Солідний досвід і професійні навички не гарантують того, що ви не залишите пляма від праски на одязі. Якщо немає дірки, а пляма ще не встигло стати коричневого кольору, то у вас є всі шанси позбутися його. Так що не турбуйтеся, а вдамося до випробуваних народних засобів.
Інструкція
1
Приберіть підпалені пляма від праски з одягу, рясно окропивши його лимонним соком. Зверху посипте цукровою пудрою. Тепер почекайте, поки все гарненько просохне. Наприкінці виперіть річ в холодній воді.
2
Спробуйте замочити зіпсовану одяг водою. Палене пляма щедро посипте харчовою сіллю, почекайте, поки просохне, а потім вдруге прополощіть у прохолодній воді.
3
Скористайтеся перекисом водню. Нанесіть її на пляму, дайте просохнути, а потім періть у воді.
4
У давнину наші бабусі брали лук, розрізали його на дві частини і обережно терли підпалини. Рекомендується після процедури випрати річ з пральним порошком.
5
У випадку, якщо підпалені виявилася бавовняна або лляна тканина, то розчиніть одну чайну ложку бури в 1 склянці води. Спочатку потріть пляму цим розчином, а потім виперіть звичайним способом.
6
Якщо ваша одяг був з шовкової тканини і на ній залишилося пляма від праски , то змішайте з водою питну соду до отримання кашоподібної маси. Намажте отриманою кашкою пляма і дайте йому висохнути.
7
Боротися з залисніли слідом можна за допомогою оцту. Візьміть дві частини оцту і одну частину води. Змочіть шматок вати в розчині, акуратно нанесіть, а після висихання прополощіть водою.
8
Позитивного результату ви досягнете, якщо процідіть через марлю розчин хлорного вапна. Приготуйте його з розрахунку 4-6 г на 1 склянку води. Відбілювання продовжуйте до тих пір, коли пляма не зникне. Після цього пляму кілька разів ретельно прополощіть в холодній воді. Закінчите повноцінної пранням.
9
З білих тканин місця підпалин якісно видаліть, зробивши розчин 1 чайної ложки перекису водню, півсклянки води і 3-4 крапель нашатирного спирту.
10
Навіть, якщо жодне з перерахованих коштів не виправдало ваших очікувань, у вас залишається ще кінцева інстанція - хімчистка. Тільки перед тим, як здати виріб в обов'язковому порядку попередьте приймальника про ваших маніпуляціях з плямою, докладно перерахуйте всі засоби, якими ви користувалися.