Як очистити каністру.

Всім відомо, що в каністрах при тривалому використанні з'являється іржа, видалити яку потім дуже і дуже непросто. Ось кілька дієвих способів, які допомагають позбутися від іржі на каністрі.
Інструкція
1
Для того щоб очистити каністру від слідів іржі є безліч різних способів, ось кілька найдієвіших.
2
Спосіб перший. Візьміть каністру і помийте її за допомогою прального порошку-автомат (той, який призначений для використання в пральних машинах). Зверніть увагу, що якщо ви будете використовувати порошок для ручного прання, то буде занадто велике піноутворення, і у вас відніме масу часу процес вимивання цієї піни з каністри.
3
Потім візьміть ортофосфорну кислоту і також обробіть каністру . Можна також використовувати і слабкий розчин сірчаної-акумуляторної кислоти, але в цьому випадку строго стежте за процесом, так як кислота разом з іржею може з'їсти і сам метал, також очищена її поверхню вимагає особливого захисту, інакше дуже швидко знову покриється іржею.
4
Спосіб другий. Скористайтеся соляною кислотою ингибированной уротропіном (шепотка сухого розтертого пального), також спробуйте формальдегід (або як його ще називають формалін). Даний спосіб дозволяє пощадити сам метал, але в той же час видалить іржу. Після всіх маніпуляцій з хімічними речовинами промийте каністру водою. Для додаткового захисту від подальшого появи іржі скористайтеся розчином фосфорної кислоти, у результаті ви отримаєте щільний шар фосфату заліза.
5
Спосіб третій. Налийте в каністру на ніч слабкий розчин лимонної кислоти (продається в будь-якому магазині). Розводите кислоту в співвідношенні один стограмовий пакетик на 20 літрів звичайної води. Після цього промийте каністру водою і висушіть (для цих цілей краще використовуйте стиснене повітря). Для того щоб забезпечити каністрі подальший захист скористайтеся епоксидною смолою з затверджувачем. Просто заліт її в канітсру, гарненько збовтайте і вилийте надлишки.
6
Спосіб четвертий. Кажуть, що з іржею відмінно справляється звичайна Кока-Кола. Змішайте 4 літра коли і лимонну кислоту і залийте отриманий склад в каністру . Після цього залийте на півгодини слабкий розчин ржавчінопреобразователя.