Як прати труси.

Прання нижньої білизни - не такий вже простий процес, як може здатися з першого погляду. Звичайно, можна просто закинути все накопичене брудну білизну в машинку і випрати, не дотримуючись при цьому потрібного температурного режиму. Але тоді ви ризикуєте отримати замість улюбленого красивого білизни зіпсовану ганчірочку.
Інструкція
1
Прати нижню білизну можна двома способами: ручне прання і прання в пральній машині. Вибирати метод прання слід, виходячи з інформації, яку зазвичай вказують на бирках, прикріплених до білизни. Деякі виробники рекомендують виключно ручне прання, інші передбачають обидва варіанти прання.
2
Отже, якщо ви вибираєте машинне прання, то обов'язково стирайте труси окремо від іншого білизни, так як того вимагають правила гігієни. Також періть біле і кольорове білизна окремо, щоб уникнути фарбування.
3
Якщо порошок не справляється з плямами, то попередньо потріть плями плямовивідником і залиште на деякий час для того, щоб засіб могло повністю проникнути в плями.
4
Далі періть в машинці при потрібному режимі (температура безпечної прання також зазвичай вказується на ярличку білизни). При необхідності скористайтеся плямовивідником повторно, спробуйте потерти плями за допомогою спеціальної щітки для прання.
5
Якщо ви перете білизну вручну, то також звертайте увагу на температуру води для прання. Порошок в воді розводите до повного розчинення, інакше гранули порошку можуть залишити плями на білизні. Після прання ретельно прополощіть білизну в холодній воді, воду при полосканні міняйте кілька разів, поки не зникне мильна піна.
6
Якщо на білизні з'явилися складні плями, з якими не справляється плямовивідник, спробуйте прокип'ятити білизну з додаванням Персоль, пам'ятайте, що кип'ятити можна тільки чисто білі труси і тільки якщо того дозволяє склад тканини.
7
Дитяче нижню білизну періть за допомогою спеціальних дитячих пральних порошків. Вони допомагають знизити ризик виникнення алергії на ніжній дитячій шкірі за рахунок того, що не мають в своєму складі ароматизаторів.
8
Після будь-якого способу прання скористайтеся кондиціонером для білизни - він зробить білизна м'яким, ніжним на дотик, додасть йому легкий приємний аромат.