Як зробити штучну ялинку.

З наближенням новорічних свят багато хто замислюється про ялинку. Якщо послідувати старих традицій і купити живу пухнасту красуню, то через певний час вона почне обсипатися. Звичайно, у продажу ви завжди знайдете штучну ялинку , яка виглядає не гірше справжньою. Хороший варіант - це зробити своїми руками ялинку . А кілька гілок справжньою ялинки або сосни дозволять вам відчути ароматний запах хвої.
Вам знадобиться
  • Шишки, аерозоль з фарбою, пензлик, ватман або картон, клей «Момент» прикраси на ялинку.
Інструкція
1
Дуже простий спосіб виготовлення штучної ялинки - на основі конуса. Заготовлені заздалегідь будь хвойні шишки очистіть від сміття і просушіть. Візьміть балончик аерозольної фарби срібного або золотистого кольору і пофарбуйте розкладені на газеті шишки.
2
Поки фарба на шишках сохне, приготуйте з ватману або картону конус. Який він буде висоти, залежить від вашого бажання. Для цього поверніть лист і клеєм або скотчем закріпіть його. Низ конуса оформите так, щоб він добре міг стояти на твердій і рівній поверхні.
3
Візьміть шишки і починайте приклеювати клеєм «Момент» на зовнішню частину конуса. Починайте клеїти з нижнього ряду, для якого виберіть більш великі шишки. Просвіти між шишками заповніть маленькими шишками. Обклейте конус шишками до верхівки конуса. Нагорі зміцните сніжинку. При бажанні можете прикрасити таку ялинку мішурою і маленькими іграшками. Підстава ялинки обкласти ватою.
4
Інший варіант штучної ялинки. Приготуйте ще один конус з картону або ватману. Пофарбуйте його акриловою фарбою зеленого кольору. Дайте виробу висохнути. На готовий каркас приклеюйте смужки зеленого паперу. Попередньо смужки закрутіть на олівець, щоб у підсумку утворився завиток.
5
Один кінець завитка змастіть клеєм і наклейте на конус. Клеїти починайте з низу майбутньої ялинки. Довжину смужок зменшуйте від низу до верху. Повністю обклейте смужками конус, і у вас вийде пухнаста ялинка. На верхівку приклейте не більшу картонну зірку.
6
Порадуйте своїх малюків і зробіть ялинку з повітряних куль. Для цього надійти кульки зеленого кольору і щільно зв'яжіть їх між собою. Ялинкові поверхи складіть з 4-5 куль. Викладайте ряди кульок таким чином, щоб вийшла пірамідка. Для міцності лав скріпіть двостороннім скотчем. Верхівку цієї ялинки прикрасьте повітряною кулькою у формі зірки. Прикрасьте різнобарвною мішурою і маленькими іграшками, які прикріпіть скотчем до куль.
7
Варіантів для творчості величезна безліч. Зробивши штучну ялинку своїми руками, ви порадуйте своїх близьких і здивуєте друзів.