Як розбити диск на дві частини.

Якщо є необхідність, то жорсткий диск можна розбити на кілька частин. Ця операція не є обов'язковою, але її проведення рекомендовано багатьма фахівцями, тому вона має досить багато плюсів.
Вам знадобиться
  • Partition Manager, диск Windows Vista або 7.
Інструкція
1
Давайте розглянемо варіант поділу жорсткого диск а перед установкою операційної системи Windows Seven або Vista. Почніть процес установки звичним для вас способом: вставте диск , виставите пріоритет завантаження пристроїв, запустіть програму.
2
Через деякий час на екрані з'явиться список жорстких диск ів. Вам буде запропоновано вибрати один з них для установки ОС. Натисніть кнопку «Налаштування диск а». Виберіть той вінчестер, який необхідно розділити на кілька частин. Натисніть кнопку «Видалити».
3
Тепер даний жорсткий диск буде відображатися як розділеного область. Знайдіть і натисніть кнопку «Створити». Виберіть тип файлової системи майбутнього розділу із запропонованих варіантів. Вкажіть його розмір.
4
Повторюйте попередній крок то тих пір, поки у вас не залишиться незайнятого вільного простору. Тобто вся розділеного область перетворитися на розділи на жорсткому диск е.
5
Виберіть один з них і продовжите установку операційної системи. Врахуйте, що для установки ОС Windows 7 і стандартного набору програм потрібно приблизно 50 Гбайт.
6
Тепер уявімо, що нам потрібно розбити диск на дві частини вже після завершення установки операційної системи. Цей варіант зручніше тим, що можна не форматувати вінчестер, який ви бажаєте розбити на розділи.
7
Скачайте та встановіть програму Partition Manager. Перезавантажте комп'ютер. Запустіть програму і виберіть пункт «Швидке створення розділів». Встановіть галочку напроти пункту «Режим досвідченого користувача».
8
Вкажіть жорсткий диск , який ви будете ділити. Виберіть тип файлової системи майбутнього розділу. Задайте його розмір. Примітка: важливо враховувати той факт, що новий розділ може бути створений тільки з незайнятої області жорсткого диск а.
9
Натисніть кнопку «Застосувати» для запуску процесу поділу жорсткого диск а.
Для стабільної роботи операційної системи і швидкого виправлення несправностей необхідний не тільки потужний комп'ютер і якісне програмне забезпечення. Дуже важливим фактором є наявність кількох розділів на жорсткому диску . Приміром, щоб правильно перевстановити Windows без втрати важливої інформації, потрібна наявність хоча б двох розділів, один з яких буде відведено під операційну систему і супутні програми.
Вам знадобиться
  • Обліковий запис адміністратора
  • Partition Magic
Інструкція
1
Знайдіть і встановіть програму для створення розділів. Ми рекомендуємо PowerQuest Partition Magic. Потрібну версію цієї програми визначите самі виходячи з наявності у вас на комп'ютері операційної системи Windows XP, Vista або Seven.
2
Відкрийте програму і виберіть пункт «запустити в режимі досвідченого користувача». Ця функція дозволить вам більш детально налаштувати майбутні розділи жорсткого диска. Ми рекомендуємо створювати не менше двох нових розділів, один з яких буде виконувати роль сховища інформації, а на іншій будуть встановлені ігри і програми.
3
Відкрийте вкладку «Майстра» і виберіть пункт «Швидке створення розділу». У вікні ви можете швидко і легко налаштувати кількість і розмір майбутніх розділів на жорсткому диску . Не "пиляйте» диск на багато дрібних розділів, щоб не створювати плутанину. Після завершення налаштувань натисніть кнопку «Старт» або «Застосувати» і дочекайтеся перезавантаження комп'ютера.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1UF3tfZ-RbA