Як перевірити якість хутра. Як визначити якість хутра норки.

Шуба просто незамінна в умовах суворої російської зими. Асортимент їх широкий. Проте вибрати якісний виріб досить складно. Особливо якщо вони зшиті з дорогого норкового хутра .
Інструкція
1
Шуби рекомендується купувати тільки в хутряних салонах і спеціалізованих магазинах. Тут ризик купити виріб поганої якості набагато нижче, ніж у сумнівних магазинах або ж на ринку. Для того, щоб встановити якість норкової шуби, уважно її вивчіть. Якщо хутро дійсно хорошої якості, то на дотик він буде податливим, гладким, м'яким і обов'язково з щільним, густим підшерстям.
2
Спробуйте розібрати волоски підшерстя і хутра пальцями. Потім зверніть увагу на колір і якість міздрі. Вона повинна бути еластичною, м'якою і світлого кольору. Якщо вона темного кольору, то це свідчить про те, що хутро, який був використаний для пошиття цієї шуби, дуже старий, а значить марно чекати від нього довгої шкарпетки. Пам'ятайте, що дотик служить головним індикатором якості хутра . У напрямку росту ворсу, а також і проти нього, по поверхні шубки, проведіть долонею. Якщо хутро хорошої якості, то його ворсинки моментально повернуться в початкове положення, а також на руці він залишить відчуття м'якості і шовковистості. Від неякісного хутра найчастіше з'являється відчуття щетинистими. Крім того, його ворсинки стануть розпатланим.
3
Якісні шуби з норки відрізняються досить тонкою виробленням хутра . Елітну нірку від дешевої підробки можна відрізнити завдяки м'якості і ніжності. Також важливо запам'ятати, що виробники якісних норкових шуб нижній край підкладки завжди залишають вільним. Якщо ж ви помітили, що край підкладки пришитий, то таку річ купувати не варто, адже це може свідчити про те, що виробник робити спроби приховати низьке якість шуби.
4
Тепер зверніть свою увагу на виворітну сторону вироби, на вироблені шкурки. Розгляньте якість швів. Шкурки не повинні бути склеєні. Найбільш надійне їх кріплення - зшивна строчка. Вона повинна бути акуратною, міцною, рівною - без махрові і задирок. Оцініть якість підкладки. У виробах високої якості вона прекрасно підігнана за розміром і зшита з хорошої тканини. В останню чергу перевірте стійкість забарвлення хутра . Клаптиком білої тканини, злегка зволоженим у воді, проведіть по поверхні хутра . Слідів не повинно залишитися.