Як обтягнути коробку тканиною. обклеювання коробок тканиною.

У будь-якої господині знайдеться багато всіляких дрібних речей, які необхідно десь зберігати. Ідеальне рішення - коробка. І цілком природне бажання - прикрасити її так, щоб вона створювала певний затишок в домі і радувала око. Багато прикрашають коробки кольоровим папером з картинками, декорують бісером, тасьмою і т.д. Але найпростіший спосіб - це обтягнути коробку тканиною? і вона перетвориться в красиву шкатулку.
Вам знадобиться
  • Коробка, тканина, сантиметр, ножиці, клей.
Інструкція
1
Підберіть звичайну міцну коробку від взуття з кришкою. Кришка не повинна щільно прилягати до коробки. Підберіть тканину, яка буде гармонійно поєднуватися з інтер'єром вашої кімнати. Тканини необхідно приблизно один метр.
2
Тканина повинна бути щільною, але не важкою. З тонкої і слизькій тканиною важко буде працювати. Промажьте її рідким клеєм, щоб вона не ковзала на поверхні. Попередньо на клаптик нанесіть клей і дайте йому просохнути. Переконайтеся що він не залишає плями на тканині.
3
Виміряйте периметр по горизонталі і висоту вашої коробки. Зробіть припуски по 2,5 см до зовнішніх краях коробки і виріжте прямокутник з тканини за отриманими розмірами. Далі необхідно виміряти дно коробки і викроїти за його розмірами прямокутник.
4
Починайте з обтяжки бічних сторін. Для цього намажте клеєм або клейовим олівцем довгу бічну частину вашої коробки. Акуратно залишаючи припуски 2,5 см, прикладіть тканина. Так по черзі обклеювати всі бічні сторони, розгладжуючи тканину м'якою і сухою губкою. Припуск подверніте на рівні ребра коробки і приклейте його.
5
Покладіть коробку на поверхню стола вверх дном і приклеюйте припуски на дно. Спочатку на коротких сторонах, потім на довгих. Куточки припусков загніть по діагоналі. Повністю промажьте клеєм зовні дно коробки і приклейте деталь, яку ви раніше заготовили. Розгладьте для видалення зморшок.
6
Для обклеювання кришки необхідно обміряти її і вирізати з тканини відповідного розміру прямокутник. Не забудьте зробити припуски 2,5 см. Змастіть клеєм кришку і приклейте тканину на неї. Підгинаючи куточки, оклейте бортики. Підвернувши припуски, приклейте їх зсередини. При бажанні можете викласти стінки і дно коробки зсередини обклеєним тканиною картоном.
7
Якщо вам необхідно обтягнути тканиною круглу коробку , то припуски для закругленого краю коробки надріжте і приклейте. Надрізи робіть через рівний інтервал зверху і знизу. В іншому технологія обтягивания тканиною така ж, як і для прямокутної коробки.
8
Для кришки від круглої коробки виріжте коло з тканини діаметром на 2,5 см більше кришки. Приклейте на верхню сторону. Зробивши надрізи, приклейте припуски, загинаючи на краю. Добре просохле коробка готова до зберігання в ній різних речей.