Як поміняти пароль адміністратора. поміняти пароль на віддаленому комп'ютері.

Налаштування захисту операційної системи і комп'ютера в цілому - дуже важливий процес. Але іноді користувачі стають жертвою своєї тяги до безпеки, наприклад, забувають паролі.
Вам знадобиться
  • хрестова викрутка.
Інструкція
1
Поміняти пароль , встановлений для доступу до комп'ютера або операційній системі, можна кількома способами. В деяких випадках вам буде потрібно ввести старий пароль , в інших ситуаціях цього робити не доведеться.
2
Давайте почнемо процес зняття захисту з комп'ютера з самого першого пароля, який може з'явитися при включенні пристрою. Цей пароль необхідно вводити одразу після запуску комп'ютера, т.к. він блокує доступ не тільки до операційної системи, але і до меню BIOS.
3
Припустимо, ви знаєте цей пароль і хочете його поміняти. Натисніть кнопку Del для входу в BIOS. Введіть потрібний пароль . Знайдіть пункти Set Supervisor Password або Change Password. Натисніть Enter. Введіть старий пароль . Два рази введіть новий пароль . Натисніть кнопку Save & Exit.
4
Тепер розглянемо ситуацію, в якій ви не знаєте даний пароль . Вимкніть комп'ютер. Зніміть ліву стінку системного блоку. Знайдіть невелику батарейку, що має форму шайби. Вона розташована на материнській платі. Вийміть батарею з гнізда.
5
Замкніть викруткою контакти в ньому. Поверніть батарею на місце. Тепер при включенні комп'ютера вікно введення пароля перестане з'являтися. Зайдіть в BIOS і встановіть новий пароль (якщо потрібно).
6
Давайте розглянемо ситуацію, коли вам потрібно видалити або змінити пароль адміністратора, який потрібно ввести для входу в операційну систему. Якщо йдеться про ОС Windows 7, то зробити це можна знаючи існуючий пароль або використовуючи інший обліковий запис.
7
Відкрийте панель управління і перейдіть до пункту «Облікові записи користувачів». Виберіть пункт «Зміна пароля». Ведіть старий пароль і два рази новий.
8
Припустимо, у вас на комп'ютері існує дві облікові записи, що володіють правами адміністратора, до однієї з якою ви знаєте пароль . Зайдіть в ОС, використовуючи дану обліковий запис. Відкрийте панель управління. В меню «Облікові записи користувачів» виберіть пункт «Управління іншим користувачем».
9
Виберіть ту, для якої потрібно змінити пароль . Натисніть кнопку «Видалення пароля». Перезайдіть в ОС, використовуючи другу обліковий запис. Встановіть для неї новий пароль .
Зверніть увагу
Все нова обмежена обліковий запис створено. Можна перезавантажити комп'ютер і подивитися, як працюють наші облікові записи. Якщо ви захочете поміняти малюнок облікового запису або відредагувати її, то у вікні «Облікові записи користувачів» виберете потрібний обліковий запис і слідуйте по посиланнях. Бажаю Вам, щоб ваша конфіденційна інформація була тільки вашою. Як поставити пароль на комп'ютер.
Корисна порада
Як поставити пароль на комп'ютер. Регулювання доступу до комп'ютера, через облікові записи користувачів в Windows XP. Захист комп'ютера, захист інформації від випадкового користувача. Все нова обмежена обліковий запис створено. Можна перезавантажити комп'ютер і подивитися, як працюють наші облікові записи. Якщо ви захочете поміняти малюнок облікового запису або відредагувати її, то у вікні «Облікові записи користувачів» виберете потрібний обліковий запис і слідуйте по посиланнях.
Встановити пароль на комп'ютер не складно. Саме це допоможе користувачеві захистити свій комп'ютер від різних загроз ззовні. Наприклад, ніхто без відома користувача не зможе користуватися комп'ютером.
Процедура зміни або установки пароля на комп'ютер дуже проста. Саме пароль допоможе позбутися користувачеві від безлічі різних проблем. З встановленим паролем користувач може не турбуватися про те, що під час його відсутності конфіденційні дані потраплять в руки іншої людини. Сама процедура установки займає мінімум часу, зате потім користувач може практично ні про що не турбуватися, адже дані на комп'ютері будуть добре захищені.

Установка пароля на обліковий запис користувача

Установка пароля на різних операційних системах здійснюється практично однаково. Тому проблем з установкою пароля ні у кого не повинно виникнути. В принципі, весь процес установки пароля зводиться до того, що користувачеві необхідно знайти поле "Встановити або змінити пароль". Для початку потрібно зайти в меню "Пуск" і вибрати "Панель Управління". В "Панелі Управління", необхідно знайти заголовок "Облікові записи користувачів і безпека". Потім потрібно клікнути на пункті "Облікові записи користувачів". Потім з'явиться рядок "Зміна свого пароля", яку і потрібно вибрати. Далі користувачеві необхідно ввести новий пароль і натиснути на кнопку, що підтверджує його зміну. У тому випадку якщо у вас ще не варто пароль, краще його поставіть.В операційній системі Windows XP установка і зміна пароля здійснюються ще простіше. Для цього потрібно тільки зайти в "Панель керування", а там знайти рядок "Встановити або змінити пароль".

Основні правила складання пароля

Варто відзначити, що найкраще встановлювати досить складний пароль, який буде складатися з букв, різноманітних символів і цифр. В такому випадку можливість злому або підбору пароля зводиться практично до нуля. До того ж, пароль не повинен бути занадто коротким. В результаті має вийти такий пароль, який неможливо підібрати, а за схоронність конфіденційних даних можна буде взагалі не турбуватися. Природно, не потрібно забувати про антивірусне програмне забезпечення, так як зламати обліковий запис користувача можуть і віддалено. В даному випадку заздалегідь встановлений пароль теж допоможе, а антивірусне програмне забезпечення блокуватиме, наприклад, кейлоггери, які можуть скопіювати пароль і відіслати зловмисникові. Установка пароля займає мінімум часу, зате саме це дозволить збільшити безпеку даних, що зберігаються на комп'ютері користувача.