Як відбілити хутро песця. висветлить шубу.

Песець заслужено став одним з найбільш улюблених хутр серед жінок. Він завжди актуальний і завжди в моді. Це хутро використовують як основний матеріал при створенні частини виробів жіночого одягу. Прослужити він може довгі роки. Однак білий хутро може пожовтіти, в такому випадку виникає необхідність його відбілити.
Інструкція
1
Найбезпечніший, ефективний і простий спосіб відбілити хутро песця - це професійна чистка в спеціалізованих установах. Тут висококваліфіковані працівники використовують виключно делікатні технології, а так само особливо дбайливу обробку. Але підходящу хімчистку знайти далеко не завжди вдається. Не всі вони погодяться працювати з виробами з світлого хутра. Та й не кожна жінка без сумнівів довірить таку дорогу річ в чужі руки.
2
У домашніх умовах цілком можна відбілити хутро песця. Найпоширеніший метод - використання перекису водню. Її необхідно змішати з водою в пропорції 1: 1. Потім отримати розчин акуратно, не зачіпаючи мездру, поприскать на виріб. Тепер шубу підсушіть.
3
Можна приготувати інший не менш ефективний розчин. Розведіть 1 ч.л. перекису водню в склянці теплої води. Потім додайте в нього пару крапель нашатирного спирту. Змочіть ватяний тампон в цьому засобі і протирайте їм кінчики волосся хутра.
4
Прекрасним способом для відбілювання Песцового хутра вважається наступна суміш. В половині літра води розчиніть 1/3 пляшки нашатирю, потім додайте сюди 2 ч.л. кухонної солі. Змочіть ватяний тампон і в різних напрямках чистите виріб. Дайте хутрі висохнути, потім ретельно розчешіть його.
5
Широке поширення для очищення світлого хутра песця отримали крохмаль або манка. Посипте ними свою шубку, а потім дуже акуратно між долонями перетирають хутро. Весь бруд повинна зійти на манку або крохмаль. Потім струсіть хутро. Після цього розчешіть його гребенем або м'якою щіткою. Можна так само використовувати пшеничні висівки, перетертий крейда або картопляне борошно. Вони сприяють видаленню дрібного сміття і пилового нальоту.
6
Візьміть трохи картопляного крохмалю і очищений бензин. Зробіть з цих компонентів кашку. У напрямку ворсу нанесіть її на хутро. Через деякий час акуратно смахніте щіткою.
Песець придбав загальну любов серед жінок. Його хутро завжди в моді і використовується в якості основного матеріалу для багатьох виробів жіночого одягу, дарує власниці красу, комфорт і тепло.
Інструкція
1
З часом, а тим більше від сонячного світла, світлий хутро втрачає свій колишній вигляд і починає жовтіти. Існує кілька способів очистити і відбілити песця .Звичайно, найпростішим і, напевно, ефективним методом є професійна чистка в спеціалізованих установах, де використовуються делікатні технології та особливо дбайлива обробка. Але деколи дуже важко знайти підходящу хімчистку, т.к. не всі вони беруться за роботу з виробами з світлого хутра, та й не кожна людина зможе довірити своє дорогоцінну річ в чужі руки.
2
Вибілити хутро песця можна в домашніх умовах. Одним з найбільш поширених способів тут є застосування перекису водню. Змішайте його з водою у відношенні 1: 1, поприскать на виріб, а потім підсушіть. Процедуру проводите обережно, не зачіпаючи мездру.Популярним тут вважається ще один спосіб з використанням перекису водню. Розведіть її 1 ч.л. в склянці теплої води, додайте в розчин кілька крапель нашатирного спирту. Отриманим засобом змащуйте кінчики волосся хутра тампоном, змоченим в нем.Отлічним способом для відбілювання хутра песця є наступна суміш. 1/3 пляшки нашатирю розчиніть в півлітра води і додайте 2 ч.л. кухонної солі. Цим розчином чистите виріб в різних напрямках, періодично умочати ганчірку (або тампон). Після висихання ретельно розчешіть хутро і розпушити його.
3
Часто застосовується для очищення світлого хутра песця манка або крохмаль. Посипте ними виріб і обережно перетирають хутро між долонями, щоб вся грязь зійшла на крохмаль. Через кілька хвилин струсіть хутро і прочешіть його м'якою щіткою або гребенем. Альтернативою манці є картопляна мука, перетерта крейда або пшеничні висівки. Вони видаляють пиловий наліт і дрібне сміття з хутра, тим самим відбілюючи его.Возьміте очищений бензин (наприклад, як в запальничках) і трохи картопляного крохмалю. Зробіть кашку і нанесіть її на хутро по напряму ворсу. Залиште суміш деякий час, а після акуратно смахніте щіткою.
Зверніть увагу
Будь-яку процедуру освітлення хутра песця проводите обережно. Не мочіть мездру, інакше після висихання вона стане колом і дасть усадку. Зберігайте виріб в щільних і темних мішках або папері.
Корисна порада
Дуже часто пожовклі від сонця хутрі практично неможливо повернути колишню білизну, тому для профілактики чистите виріб картопляним борошном та іншими засобами кілька разів на місяць, бажано раз на тиждень.