Як заробити на рефератах. на якому сайті можна заробляти писати реферати.

Ви добре розбираєтеся в якомусь предметі? Викладачі постійно хвалили вас, а друзі просили допомогти розібратися з темою? Знайте, що на знаннях сьогодні можна непогано заробити. Наприклад, якщо писати реферати на замовлення.
Інструкція
1
Пропонуйте свої послуги. Почніть зі знайомих. "Сарафанне радіо" - старий, добрий, перевірений і дуже ефективний спосіб знайти нових клієнтів. Розмістіть оголошення: в газетах, на дошках в Інтернеті, на форумах, на інформаційних стендах в школах, коледжах, ВУЗах. Ще одне "рибне" місце - соціальні мережі. Пропозиція послуг напишіть на своїй особистій сторінці, а також у всіляких групах і спільнотах, присвячених проблемам навчання.
2
Співпрацюйте з компаніями, що пропонують допомогу школярам і студентам. Таких компаній сьогодні сотні. Навіть живучи в невеликому місті, завдяки можливостям інтернету ви зможете почати співпрацю з однією з московських фірм. Для цього складіть вашу пропозицію і розішліть відразу в кілька компаній. Це хороший спосіб знайти велику кількість замовлень. Але є у медалі й зворотний бік. Подібні компанії є посередниками і автори рефератів отримують близько 50% ціни, яку платить замовник. Тому складаючи пропозицію про співпрацю, навмисно не вказуйте ціни на свої роботи, у більшості компаній є фіксований прайс для авторів.
3
Продавайте готові роботи. Сьогодні в інтернеті можна зустріти величезну кількість сайтів, де на продаж виставлені готові реферати. Для авторів це можливість кілька разів отримати оплату за свою працю.
4
Розширення "бізнесу". Цей крок виключно для тих, хто вирішив всерйоз зайнятися заробітком на рефератах . Для збільшення числа замовлень має сенс створити власний сайт, а також групи і спільноти в популярних соціальних мережах і зайнятися їх розкруткою. Використовуйте нехитрі маркетингові виверти: знижки постійним клієнтам, партнерські програми, акція "приведи друга" і т.п.
Зверніть увагу
Велика частина замовлень припадає на період листопад-грудень і травень-червень.
Корисна порада
Бездоганна репутація - невід'ємна складова успіху. Навіть при великій кількості замовлень не дозволяйте собі "працювати абияк".