Як купити в кредит вигідно.

Сучасне життя без кредитів уявити складно. Багато хто з нас вже звикли робити покупку сьогодні, а розплачуватися за неї потім. Але чи можна взяти товар у кредит вигідно, і як це зробити?
Інструкція
1
Виберіть відповідний банк. Всі банки пропонують дуже різні умови кредитів ания. Найнижчі відсоткові ставки традиційно зустрічаються в Ощадбанку. Але й тут вони доступні не для кожного. Ощадбанк, як і більшість російських банків, використовує індивідуальну систему оцінки клієнта. Те, наскільки вигідною буде відсоткова ставка, залежить від ряду факторів: кредитна історія, місце роботи, розмір і стабільність доходів, наявність поручителів. Тому якщо ви постійно користуєтеся послугами будь-якого банку, то і за кредитом має сенс йти туди ж. Таким чином, ви можете розраховувати на більш лояльні умови і знизите ймовірність отримання відмови.
2
Порівняйте ціни. Дуже обережно ставитеся до оформлення товару в кредит прямо в магазині. Дуже часто консультанти заманюють потенційних клієнтів пропозиціями, від яких "неможливо відмовитися": безвідсотковий кредит, відсутність первинного внеску, знижки на товар. Перш ніж робити покупку, не полінуйтеся порівняти ціни на аналогічний товар в інших магазинах. Ну, що? Пропозиція ще здається таким вже привабливим? Як правило, різниця в ціні становить максимум 15-20%. Іншу різницю банк компенсує за рахунок прихованих комісій та платежів по кредиту.
3
Якщо необхідний кредит на купівлю товару - звертайтеся в банк. Як правило, оформити споживчий кредит безпосередньо в банку значно вигідніше, ніж скористатися кредитною пропозицією в точці продажу. Звичайно, ходіння по банках, складання заявок, очікування відповіді, пошук кращих умов - все це займе певний час, але хіба зекономлені гроші не варті того?
4
Найвигідніші умови по кредитах зазвичай зустрічаються в рамках спільних програм між банками і компаніями-виробниками і в рамках програм з державною підтримкою. Яскравий тому приклад, кредит на купівлю автомобіля. Майже всі великі банки в числі своїх партнерів мають провідних автовиробників. Партнерські програми припускають, що автовиробник компенсує частину процентних витрат покупця за рахунок надання знижки на автомобіль.В даний момент діє і програма авто кредитів ания з державним субсидуванням, де частина процентної ставки оплачується державою. Відсоток по кредиту в цьому випадку розраховується наступним чином: діюча процентна ставка банку по автокредиту мінус 2/3 ставки рефінансування.