Як зробити ефект у фотошопі.

При обробці фотографій часто стоїть мета не тільки правильно провести корекцію кольору, але і додати який-небудь цікавий ефект. Photoshop надає незліченний спектр можливостей для обробки растрової графіки, у тому числі і створення різних ефектів. Зробити це можна багатьма способами, деякі з яких ми розберемо.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте зображення, яке ви будете редагувати. Для цього просто перетягніть його з папки в робоче поле програми.
2
Один із способів обробки фото - фільтри. В Photoshop вони мають власне меню, і при правильному їх застосуванні можна досягти цікавих результатів. На даному прикладі застосований фільтр Poster Edges з групи Artistic. Експериментуйте з фільтрами, щоб зрозуміти, як працює кожен з них і за яких умов.
3
Також дуже важливе значення в отриманні ефектів має робота з шарами. Результат залежатиме від прозорості шару (Opacity), розташування шару серед інших шарів і режиму накладення. Пробуючи різні комбінації, яких існує незліченна кількість, можна отримати найрізноманітніші ефекти.
4
І нарешті, як і при кольорокорекції, дуже важливо правильно застосовувати настройки зображення в меню Adjustments. Тут можна змінити яскравість, контрастність, експозицію, колірну гамму і багато інших параметрів вашої фотографії.