Як перетягнути салон шкірою. Як перетяжка шкірою.

Все в природі схильне до зносу. Внутрішнє покриття салону вашого автомобіля також незабаром втрачає свій вигляд. Перетяжка салону шкірою допоможе вирішити цю проблему. А після зміни колірної гами на ваш смак інтер'єр салону буде виглядати дуже стильно і багато.
Інструкція
1
Спочатку розберіть обшивку салону . Почніть з перетяжки торпеди шкірою. Ретельно обробіть поверхню очищеним бензином «Калоша» для знежирення і добре ошкуріть її великої наждачним папером.
2
Розбийте поверхню торпеди на дільниці і поставте відповідні мітки, т.к. її складна форма не дозволить наклеїти шкіру одним шматком, а саме на гострих зовнішніх кутах торпеди відзначте лінії з'єднання шматків шкіри на чохлі, які неможливо виготовити в цілому вигляді. Для виготовлення викрійки використовуйте клаптики флизелина.
3
Накладіть їх на поверхню по рельєфу торпеди. Флізелін можна склеїти між собою за допомогою праски або спеціальним клеєм з балончика. Перенесіть мітки на флізелін і виріжте деталі. Потім накладіть викрійку на шкіру і зафіксуйте за допомогою важків, оскільки при роботі з шкірою проколи від шпильок залишаться на виробі.
4
Потім виріжте клапті спеціальними ножицями з урахуванням відстані на підгин шкіри при зшиванні. Для зшивання шкіряних деталей необхідно використовувати професійну швейну машину та відповідні нитки. Перед зшиванням розкладіть деталі на торпеді для перевірки точності розміру. Почніть зшивати клапті шкіри. Припуск з виворітного боку прорежьте до шва, щоб шкіра по кромці для підкоміра була спущена. Приклейте підворіт шкіри і прошийте оздоблювальними рядками з обох сторін основного шва.
5
Зайву шкіру обріжте близько до шву, намагаючись не пошкодити нитки. В результаті у вас вийде акуратний шов без сходинки з лицьового боку на лінії з'єднання однієї деталі з іншого, яка часто виходить через різницю в товщині шкіри і проступає при натягуванні і приклеюванні готового виробу.
6
Коли чохол готовий, натягніть його на торпеду. Потім підготуйте чохол до наклейки. Для цього з виворітного боку промажьте його спеціальним клеєм. Один шар частково вбереться в шкіру, тому ще один шар клею нанесіть на знежирену і ошкуренних поверхню самої торпеди. Коли клей трохи підсохне, акуратно розкладіть чохол на торпеді, не притискаючи. Перш ніж покласти і притиснути шкіру, слід трохи розм'якшити клей струменем гарячого повітря з фена. Наберіться терпіння, оскільки шкіра не у всіх місцях буде лягати з легкістю, іноді потрібно докласти зусилля, щоб натягнути її на складний рельєф торпеди.
7
Після цього ретельно прікатайте шкіру валиком, щоб уникнути утворення міхурів і стиснення шкіри. Вам залишається тільки почекати до повного висихання і встановити торпеду на місце.