Як позбутися від цвілі.

Цвіль - це небезпечний грибок, спори якого розсіяні по повітрю повсюдно. Вона живе навіть в самих чистих приміщеннях, більш того, присутній в організмі людини і при сприятливих для росту умовах починає активно розмножуватися, приводячи до різноманітних небезпечних захворювань. Тому якщо ви виявили у себе в квартирі цвіль, з нею треба почати рішучу боротьбу.

Інструкція
1

Насамперед ретельно зачистите місце, уражене грибком. Це буде тим легше зробити, чим менше він поширився. Якщо зараження вже велике, доведеться видаляти всю обробку, шар за шаром, доходячи в деяких випадках до цегли або бетонних плит - цвіль вражає навіть їх.

2

Коли очищення зроблена, обов'язково обробіть поверхню тепловим вентилятором - вона повинна добре просохнути. Ще краще опромінити стіни, стелю або предмети, на яких жив грибок, ультрафіолетовою лампою.

3

Потім обов'язково нанесіть на всі оброблені зони протигрибковий засіб, яких в даний час продається досить багато, але найкращими вважаються німецькі та фінські антисептики. Дотримуйтесь рекомендацій на інструкції, користуйтеся пензлем, розпилювачем або валиком, не пропускайте жодної ділянки. Роботи проводите, користуючись засобами захисту від хімічної дії. Адже всі подібні препарати досить токсичні.

4

Тепер можна прогрунтовать поверхню, нанести на неї гідроізоляційну суміш, обштукатурити, прошпатлевать і приступати до остаточної обробки.

5

Якщо ви не хочете зв'язуватися з хімічними антисептиками, альтернативою їм можуть стати фітопрепарати. Найефективнішим засобом від грибка вважається ефірна олія монарди дурчатой. Його треба наносити на очищену від цвілі поверхню, щоб гинули суперечки.

6

Також непогано діє масло чайного дерева. Дві чайні ложки треба змішати з двома склянками води, розпорошити на грибок, дати вбратися і не змивати.

7

Ще один досить ефективний спосіб усунення цвілі - вплив на неї содою і оцтом. Посипте заражені ділянки харчовою содою, потім розпиліть оцет. З'являться бульбашки, піде дим - це відбувається хімічна реакція. Тепер треба гарненько зчистити грибок жорсткою щіткою і обробити поверхню водою, а потім її просушити феном.