Як відформатувати диск повністю.

Форматування жорсткого диска - періодична необхідність для будь-якого власника комп'ютера, який хоче поліпшити і прискорити його роботу. Також форматування дозволяє розбити жорсткий диск на розділи, що додає зручності в роботі. Дізнайтеся, як відформатувати жорсткий диск за допомогою компакт-диска.
Інструкція
1
Перед форматуванням не забудьте зберегти і зробити резервну копію всіх своїх даних з жорсткого диска на іншому носії інформації - після форматування вся інформація з диска буде стерта.
2
Формат жорсткий диск можна, використовуючи для цього завантажувальний компакт-диск з програмою установки Windows.
3
При запуску комп'ютера зайдіть в BIOS і встановіть CD-ROM в якості завантажувального пристрою - First Boot device. Потім вставте диск з операційною системою в дисковод і перезагрузитесь.Запустится програма установки операційної системи.
4
Вкажіть новий розділ, в який має бути встановлена система за допомогою клавіші C і видаліть попередній розділ клавішею D. Вкажіть, скільки Мб повинен вміщати в себе розділ або натисніть пробіл, щоб розмір встановився автоматично.
5
Потім, якщо ви хочете встановити операційну систему, виберіть за допомогою стрілок на клавіатурі розділ, який буде системним, щоб в нього встановлювався Windows.
6
Позначте, що ви хочете відформатувати розділи жорсткого диска. Коли програма запитає вас, за допомогою якої файлової системи форматувати диск, вибирайте NTFS - це сучасна та надійна файлова система. Вибирайте швидке або звичайне форматування залежно від того, хочете ви перевірити диск на пошкоджені і некоректні елементи, або ж ви хочете відформатувати його без перевірки.
7
Виконуйте інструкції, що з'являються на екрані, і чекайте закінчення перевірки і форматування.