Як приймати таблетки валеріани. таблетка валеріани для дитини.

Валерьянка - це заспокійливий засіб, перевірене не одним поколінням. Вона відмінно справляється з мігренню, вегето-судинну дистонію і безсонням. Біологічно активні компоненти, що містяться в кожній таблетці, впливають на центральну нервову систему, тому валеріана ефективна не тільки при курсовому лікуванні, але і при разовому прийомі.
Інструкція
1
Приймати таблетки валеріани набагато зручніше, ніж настоянку, яка містить аналогічне діючу речовину. І всупереч поширеній думці, вони нітрохи не менш ефективні. Спирт, що міститься в рідкій формі ліки, протипоказаний вагітним жінкам і дітям, а таблетки підходять і для цих категорій людей. Дослідження показали, що терапевтичний ефект після прийому таблетки настає трохи пізніше, ніж після прийому настойки, але це єдина відмінність між ними.
2
У кожній таблетці валеріани міститься порошок, який отримують за допомогою розтирання валеріанового кореня або густого екстракту рослини. Препарат знижує частоту серцебиття і розширює кровоносні судини, внаслідок чого активність ЦНС гальмується, а загальне самопочуття і сон приходять в норму.
3
Багато пацієнтів дивуються, коли таке відоме заспокійливий засіб, як таблетки валеріани, призначається при проблемах з ЖКТ. Тим не менш, препарат дійсно ефективний при кишковій коліці, так як чинить спазмолітичну дію. У цій ситуації потрібно одноразово прийняти дві таблетки валеріани, а якщо мова йде про дитину, то достатньо буде 20 мг ліки (тобто однієї таблетки).
4
Не завжди одноразовий прийом ліків ефективний. І якщо мова йде про серйозну стресовій ситуації (хвороба або смерть близької людини) або майбутні труднощі (співбесіда при прийомі на роботу, іспити), підвищену нервову збудливість не вийде зняти, прийнявши разово одну-дві таблетки. У такій ситуації лікарі рекомендують пити препарат до їжі тричі на день по дві таблетки (дітям буде достатньо однієї).
5
Якщо ви схильні до безсоння або неврозу, може знадобитися курсовий прийом таблеток валеріани. Зазвичай достатньо місяця лікування, але у важких випадках його тривалість може бути збільшена. Пийте по дві таблетки тричі на день перед їжею, і вже через кілька днів ви помітите виражену дію препарату. Якщо мова йде про дитину, то дозу ліків потрібно зменшити в два рази.