Як полірувати пластик.

Не завжди речі дороги в нас в грошовому еквіваленті. Це може бути пластиковий сувенір, улюблена комп'ютерна мишка або фари дорогоцінного для вас автомобіля. Чим дорожче нам річ, тим частіше схильна до пошкоджень. Взяли в руки, дали потримати. У випадку з автомобілем - прокотилися по припиненню місцевості. Тут не уникнути подряпин і пошкоджень. Як привести улюблену річ в первинний вигляд, зробити її новою? Для пластикових речей підійде полірування.
Інструкція
1
Спробуйте спочатку потерти пластик просто ганчірочкою. Будьте уважні: вона не повинна дряпати поверхню. Протирайте фланеллю, замшею або оксамитом. Це додасть блиск і прозорість. Повсть можуть подряпати поверхню.
2
Якщо ви поліруете поверхню рукою, вона може вийти "плямистої через торкання пластика пальцями. Що б цього не сталося, використовуйте при обробці шкіркою або полірувальним інструментом оправлення. Якщо поверхня подряпана - ошкуріть її. Для цього вам знадобиться шкурка . Можна просто загнути край, необхідна жорсткість буде досягнута вздовж лінії згину. Це найпростіший спосіб, який застосовується для обробки в кутах. Можна загнути навколо пластикової картки. Застосовується для обробки поверхонь невеликий кривизни. Якщо форма заздалегідь відома, можна шкурку наклеїти на оправлення, дублюючу форму предмета обробки.
3
ошкурівать в одному напрямку, вперед-назад - при круговому русі великий ризик подряпати поверхню випадкової крихтою. Від шкурки може відірватися крупне зерно. Після того, як поверхня стане однорідною, змініть напрямок руху інструменту, на 30-90 градусів щодо попереднього. Шліфуйте до тих пір, поки не будуть видні вади.
4
Повторіть даний комплекс пару раз. Змочуйте шкурки рідинами (бензином, гасом, водою) - це зменшить тертя. І шкурить буде легше, і скоротиться нагрів пластика - зменшується викривлення.
5
Після ошкурювання приступайте до полірування. Поліровка проводиться за допомогою спеціальної пасти. Якщо буде багато пасти, вона прилипне до поверхні, а частина вбереться в інструмент, і паста буде полірувати сама себе. Що б оцінити результат змийте всю пасту. Зверніть увагу, якщо вона потемніє, значить, у ній накопичилося багато знятого пластика і її треба змінити. Повторіть операцію полірування, але вже чистим інструментом.