Як розділити число на десяткову дріб.

Відмінністю десяткового дробу від звичайних дробів є її знаменник - він завжди дорівнює десяти в якій-небудь позитивної ступеня. Це робить простіше правила математичних операцій, в яких задіяні цілі числа і десяткові дроби.
Інструкція
1
Якщо розділити ціле число на десяткову дріб потрібно в стовпчик, то почати слід з приведення діленого (тобто дробу) до цілого числа. Для цього спочатку припишіть до делимому (цілого числа) з правого боку кількість нулів, яка дорівнює кількості розрядів після коми в дільнику. Потім приберіть кому з дільника. Отримані таким способом два цілих (натуральних) числа діляться звичайним способом.
2
Якщо досить дізнатися результат ділення числа на десяткову дріб, а спосіб, яким це буде зроблено, значення не має, то можна, наприклад, скористатися онлайн-калькулятором пошукової системи Google. Щоб це зробити, перейдіть на сайт пошуковика і надрукуйте в поле введення відповідне математичне дію замість пошукового запиту. Наприклад, якщо потрібно розділити число 84523 на десяткову дріб 3,14159265 ( число Пі), то введіть «84523/3.14159265». Пошукова система зробить розрахунок і представить результат (26904.5065) відразу, без натискання кнопки відправки запиту на сервер.
3
Якщо доступу до інтернету немає, то можна скористатися будь-яким калькулятором, в тому числі і наявним в операційній системі Windows. Він запускається з головного меню ОС - клацніть кнопку «Пуск» (або натисніть клавішу WIN), перейдіть в розділ «Усі програми», розкрийте його підрозділ «Стандартні», знайдіть і клацніть рядок «Калькулятор». Є інший спосіб доступу до програм - через діалог запуску. Відкривши меню на кнопці «Пуск», виберіть пункт «Виконати» або натисніть клавіші WIN + R. Наберіть в полі діалогу команду calc і клацніть кнопку «OK». В результаті побачите на екрані інтерфейс калькулятора, більшість кнопок якого дублюють відповідні кнопки клавіатури. Всі операції можна виконувати як клацаючи кнопки інтерфейсу мишкою, так і натискаючи зіставлені їм кнопки клавіатури.
4
Введіть ділиме (ціле число ), потім натисніть клавішу операції ділення - косу риску («слеш»). Потім введіть дільник і натисніть знак рівності. Калькулятор розрахує і представить вам результат ділення.