Як ефективно позбутися паразитів. спазми кишечника.

гельмінтів заразитися досить легко. Вони паразитують в самих різних тканинах і органах людини і викликають не тільки ослаблення організму в цілому, але і ряд серйозних захворювань. Позбутися від паразитів можна різними методами, кожен з них має ряд переваг і недоліків.
Інструкція
1
Самий очевидний спосіб позбавлення від паразитів - застосування ліків. Після діагностики та визначення виду глист, що живуть всередині людини, лікар призначає той чи інший препарат для боротьби з гельмінтами. В даний час подібних засобів багато - левамізол, тіабендазол, мебендазол, альбендазол, медамін, пирантел, празіквантел та інші. Багато з цих ліків досить ефективні, при дотриманні призначених схем лікування і одночасної терапії всіх членів сім'ї результат зазвичай не змушує себе чекати. Проте дані засоби дуже токсичні, тому вони знищують не тільки паразитів , але й корисну мікрофлору, вражають печінку. До того ж, багато впливають лише на кілька видів паразитів , для боротьби з іншими потрібні інші препарати. У підсумку можна дуже сильно отруїти організм, викликати алергічні реакції. Ще один мінус - ліки, як правило, ефективні лише для знищення дорослих гельмінтів, на їх личинки вони не діють.
2
Дегельментізацію можна проводити і за допомогою різних пристроїв. Дія яких заснована на електромагнітному резонансі. Електромагнітні хвилі певної потужності й тривалості призводять до загибелі паразитів . Цей ефект відкрила і застосувала американка Хільда Кларк. Вона виявила діапазон частот, відповідний практично всім видам паразитів . Він розташований в смузі від 30 КГц до 1560 КГц і не відповідає резонансним частотам різних органів людини. Тому вбивати гельмінтів можна не завдаючи шкоди власному здоров'ю. Проте коштують такі прилади досить дорого - не менше 12 000 рублів. До того ж, метод ще недостатньо вивчений, його наслідки для людини остаточно не ясні. Та й померлих глист треба якимось чином з організму виводити, інакше вони можуть стати джерелом підвищеного освіти токсинів.
3
Виганяти гельмінтів сьогодні можна за допомогою лікарських трав. Підійдуть всі гіркі рослини, особливо полин гіркий, пижмо, деревій, кульбаба, чистотіл, болиголов. Вони знищують паразитів і їх личинок, яйця, допомагають виводити продукти розпаду, токсини і отрути. Антігельмінтним ефектом володіють також цибулю і часник, гарбуз і її насіння, тому їх треба вживати в їжу регулярно, хоча б для профілактики. Використання фітотерапії для вигнання паразитів - найбільш оптимальний спосіб. Але все ж лікування потрібно проводити комплексне і обов'язково після відвідування фахівців.