Як замінити драйвер.

Далеко не завжди драйвери пристроїв поставляються виробником у вигляді зручних настановних пакетів, часто це буває всього лише набір файлів, серед яких немає жодного виконуваного. В цьому випадку для поновлення (або установки) драйвера доведеться виконати кілька простих дій.
Інструкція
1
Скачайте і розпакуйте драйвер пристрою в папку, шлях до якої запам'ятайте.
2
Натисніть кнопку "Пуск", перейдіть в Панель управління і клікніть на пункт "Система".
3
Виберіть вкладку "Обладнання", потім натисніть кнопку "Диспетчер пристроїв".
4
Виберіть пристрій, для якого хочете оновити (або встановити) драйвер, клікніть на його назві правою кнопкою миші і виберіть пункт "оновити драйвер". Запуститься майстер оновлення устаткування.
5
Якщо ви попередньо скачали останню версію драйвера від виробника - відмовтеся від запропонованого пошуку драйвера в інтернеті і натисніть "Далі".
6
Якщо ви зберігали драйвер самі і його у вас немає на що постачався з обладнанням диску (або там його стара версія), відзначте пункт "Установка з вказаного місця" і натисніть кнопку "Далі".
7
Поставте галочку на пункті "Увімкнути наступне місце пошуку" і нижче вкажіть шлях до папки, в яку розпакували драйвер в пункті 1. З пункту "Пошук на змінних носіях" галочку краще зняти, якщо ви не плануєте ставити драйвер з диска . Натисніть "Далі".
8
Дотримуйтесь подальшим вказівкам майстра установки і перезавантажте комп'ютер в разі потреби.
Зверніть увагу
Деякі драйвери не мають підписаного сертифіката безпеки від компанії "Майкрософт", про що вам буде неодмінно повідомлено. У переважній більшості випадків це повідомлення можна проігнорувати.