Як підбирати тіні до карих очей.

Фахівці виділяють кілька відтінків, які найбільш вигідно можуть підкреслити карі очі. Це золотий, зелений, ніжний рожевий, фіолетовий, мідний, бежевий і шоколадно-коричневий. При такому різноманітті досить важко визначитися, тому тут потрібно ще враховувати і колір шкіри.
Інструкція
1
В першу чергу, варто відзначити, що карооким жінкам з темною шкірою більше підходять світлі відтінки тіней, а для темної шкіри - більш глибокі кольору.
2
Найпопулярніший колір у власниць карих очей - коричневий. Він дійсно краще інших підкреслює очі. Тут необхідно тільки враховувати такий нюанс: відтінок тіней не повинен збігатися з відтінком очей. Наприклад, для світло-коричневих очей підійдуть темні або середні, коричневі тіні і, навпаки.
3
Фіолетові тіні краще всього поєднуються з шкірою оливкового відтінку. Для інших типів шкіри рекомендується застосовувати світлі і середні відтінки фіолетового.
4
Сірі тіні надають карим очам якусь родзинку. Зазвичай використовуються середні і глибокі відтінки сірого кольору, але при бажанні, можна в макіяж додати трохи і світлого відтінку.
5
Крім перерахованих вище відтінків, відмінно поєднуються з карими очам і рожевий і золотий кольори. Причому, абсолютно будь-яких відтінків, можливо і їх застосування в поєднанні.
6
При використанні блакитних і зелених тіней потрібно бути обережною. Далеко не всі відтінки підходять для карих очей. Тут, при бажанні, також можна поекспериментувати з поєднанням.
7
Не можна не відзначити такі нюанси. При створенні природного макіяжу, потрібно використовувати світлі відтінки персикового, коричневого, рожевого, також підійде колір шампанського і темно-сірий. Яскравість карим очам найкраще надають рожеві і мерехтливі тіні . При використанні світлих тіней, вони повинні покривати всі повіку, від брів до лінії вій. Щоб ще більше привернути увагу до очам, в іншому макіяж робиться мінімальний: нейтральні відтінки рум'ян і помади.
8
Звичайно, для кожної жінки макіяж індивідуальний і не варто строго дотримуватися вищеописаного. Можна спробувати застосовувати й інші колірні рішення, які, можливо, стануть найбільш вдалі.